פורסם ע"י מדור פרסום
יול 18, 2022
61 Views
0 0

איך להוריד goat simulator בחינם למחשב?

משחק מחשב להורדה בחינם של Goat Simulator מותקן מראש בקישור ישיר. Goat Simulator שוחרר ב-1 באפריל, 2014

לגבי המשחק goat simulator

סימולטור עיזים הוא הטכנולוגיה העדכנית ביותר בטכנולוגיית הדמיית עיזים, ומביאה אליכם הדמיית עיזים מהדור הבא. אתה כבר לא צריך לפנטז על להיות עז, החלומות שלך סוף סוף התגשמו! WASD לכתוב היסטוריה. מבחינת משחק, סימולטור העז עוסק בגרימת הרס רב ככל האפשר כמו עז. זה הושווה למשחק החלקה מהבית הספר הישן, אלא שבמקום להיות מחליק, אתה עז, ובמקום לעשות טריקים, אתה הורסת דברים. הרס דברים עם סטייל,

כמו לעשות סיבוב לאחור תוך כדי חבטות ראש בדלי דרך חלון, ותרוויח אפילו יותר נקודות! או שאתה יכול פשוט לתת סיבוב בסדנת Steam וליצור עיזים משלך, רמות, משימות ועוד! כשזה מגיע לעיזים, אפילו השמיים הם הגבול, מכיוון שאתה כנראה יכול פשוט לעבור אותו ולקרוס את המשחק.

כיצד להוריד ולהתקין את סימולטור העז

 1. לחץ על כפתור הורד למטה ואתה אמור להיות מופנה אל UploadHaven.
 2. המתן 5 שניות ולחץ על הכפתור הכחול ‘הורד עכשיו’. כעת תן להורדה להתחיל והמתן עד שהיא תסתיים.
 3. לאחר ההורדה של Goat Simulator, לחץ לחיצה ימנית על קובץ ה-.zip ולחץ על “חלץ ל-Goat.Simulator.Incl.ALL.DLC.zip” (כדי לעשות זאת עליך להיות בעל 7-Zip, אותו תוכל לקבל  כאן ).
 4. לחץ פעמיים בתוך התיקיה Goat Simulator והפעל את יישום ה-exe.
 5. תהנה ותשחק! הקפד להריץ את המשחק כמנהל ואם אתה מקבל שגיאות dll חסרות, חפש תיקיית Redist או _CommonRedist והתקן את כל התוכנות בתיקייה.

סימולטור goat simulator הורדה חינם

לחץ על כפתור ההורדה למטה כדי להפעיל את ההורדה בחינם של Goat Simulator עם קישור ישיר. זו הגרסה המלאה של המשחק. אל תשכח להפעיל את המשחק כמנהל.

לחץ כאן להורדה

הודעה : המשחק הזה כבר מותקן מראש עבורך, כלומר אינך צריך להתקין אותו. אם אתה מקבל שגיאות dll חסרות, הקפד לחפש תיקיה _Redist או _CommonRedist והתקן את directx, vcredist וכל שאר התוכניות בתיקייה זו. אתה צריך את התוכניות האלה כדי שהמשחק יפעל. חפש קובץ ‘How to RUN GAME!!.txt’ לקבלת עזרה נוספת. כמו כן, הקפד ללחוץ לחיצה ימנית על ה-exe ותמיד לבחור “הפעל כמנהל” אם אתה נתקל בבעיות בשמירת המשחק. השבת תמיד את האנטי וירוס לפני חילוץ המשחק כדי למנוע ממנו למחוק את קבצי הקראק. אם אתה צריך עזרה נוספת, לחץ כאן

דרישות מערכת למחשב

 • מערכת הפעלה: Windows Vista
 • מעבד: 2.0 GHz Dual Core Processor
 • זיכרון: 2 GB RAM
 • גרפיקה: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
 • DirectX: גרסה 9.0c
 • אחסון: 2 GB שטח פנוי
 • כרטיס קול: תואם DirectX 9.0c, 16 סיביות
קטגוריות מאמרים:
כללי