פורסם ע"י מדור פרסום
אפר 12, 2022
57 Views
1 0

6 סימנים לכך שהבית שלך צריך צביעה

החלק החיצוני של הבית שלכם הוא הדבר הראשון שאורחים או קונים פוטנציאליים רואים כשמסתכלים על הבית שלכם. יתר על כן – זה הדבר הראשון שרואים כשאתם חוזרים הביתה כל יום. זה משמח אותך כמו פעם? לעתים קרובות אנו ממעיטים בכוחו של הצבע. הוספת שכבת צבע חדשה לגמרי יכולה לגרום לבית להיראות מחודש. אבל זה לא רק אסתטיקה עיצוב אתה צריך להיות מודאג. ישנם יתרונות נוספים לצביעת החלק החיצוני של הבית שלך מדי!

הצבע על החלק החיצוני של הבית שלך בסופו של דבר מזג אוויר, באופן דרסטי להפחית את ערעור המדרכה שלה ואולי לפגוע בחלק החיצוני של הבית שלך. החלק החיצוני של הבית שלך הוא ההגנה הראשונה נגד האלמנטים. אם גימור הצבע החיצוני של הבית שלכם אינו נועז ותוסס כפי שהיה פעם, סביר להניח שהוא נובע מאלמנטים טבעיים כמו השמש והחום, הקור והשלג, הרוח והגשם. אם אתה חושב שיש לצבוע את החלק החיצוני של הבית שלך, צור איתנו קשר בנוגע לשירותי צביעת הבית החיצוניים שלנו לקבלת הצעת מחירבחינם צבעי בקרית מוצקין לצביעת דירה .

אתה לא יכול להיות בטוח אם הבית שלך צריך להיות צבוע. הנה שישה סימנים שיגידו לכם אם הגיע הזמן להתקשר לציירי® CertaPro לקבלת הערכה

1. פילינג או פיצוח צבע

אחד הסימנים הראשונים שיצביעו על כך שאתה צריך לצבוע מחדש את החלק החיצוני של הבית שלך הוא קילוף, פיצוח, מתקלף או סתתים של הצבע. סימנים אלה אומרים האלמנטים לקחו אגרה על הצבע החיצוני של הבית שלך.

מכיוון שהצבע מתקלף ומתקלף מהחומרים הבסיסיים, החומרים האלה כבר לא מוגנים. זה יכול להוביל עובש, טחב או ריקבון יבש.

לא רק שהבית שלכם לא ייראה במיטבו, אלא שיש גם נושאים רציניים יותר שתצטרכו להתמודד איתם בעתיד ללא שכבת צבע חדשה. התייעץ עם איש מקצוע אם זה קורה כדי למנוע בעיות גדולות יותר, השפעה רבה יותר.

2. סדקים בקולק

לאטום משותף בין שני המשטחים כדי לשמור אותם שלמים ולהגן עליהם מפני נזק.שמתרחש לאורך זמן, מה שאומר שזה כבר לא עושה את העבודה שלה.

קולק בגזרת הבית והציפוי של הבית שלך ממלא תפקיד גדול בצביעה מחדש של בית. זה גורם לעבודת הצבע להיראות טוב יותר ולהחזיק מעמד זמן רב יותר.

אם אתה מבחין caulk מתחיל ללבוש, זה אומר הצבע שלך גם צריך רענון. צביעה מחדש של בית ישן יכולה גם להיות שהוא יצטרך לקבל reaulked. בחירת הסוג הנכון של קולק חשובה כדי להבטיח שהוא יעמוד בחום וקור קיצוניים, לכן הקפד ליצור קשר עם ציירי® CertaPro כדי לסייע בבחירת קולק לביתך.

3. צבע דהוי

צבע נוטה לדעוך עם השנים כשהשמש שוקעת עליו. אם הבית שלך מסופק צל על ידי עצים או הרים, או ממוקם באופן שהאור לא פוגע בו כל היום, הצבע נמשך עוד קצת. אבל אם אין שום דבר שיצל על החלק החיצוני של הבית שלך מהשמש, סביר להניח שהדעיכה תתרחש במהירות.

צבעים כהים גם דוהים הרבה יותר מהר מצבעים בהירים, כך שזו עשויה להיות החלטה נבונה לבחור צבע בהיר יותר אם תגלה שאתה צובע מחדש את הבית שלך לעתים קרובות יותר ממה שאתה רוצה. למרות שאזורים מיוערים מוצלים מקבלים פחות אור שמש, הם עדיין עשויים לדרוש תחזוקה כגון שטיפת חשמל ותיקון קולק.

4. פערים או עץ מתכווץ

פער חדש בין שני לוחות עץ בביתך הוא סיבה לדאגה ואזהרה לבעלי הבתים שהלחות נכנסת לעץ. פערים אלה בלוחות העץ שלך יכולים להוביל עובש, טחב או ריקבון יבש.

תחזוקת צבע לאורך השנים תגן על העץ ותמנע כל נזק נוסף לביתכם. עם זאת, אם אתה מבחין פערים או עץ מתכווץ, זה אפשרי תצטרך תיקונים. יש מקצועי להסתכל על שינויים אלה לפני שהם מתקדמים.

5. אתה מוכר את הבית שלך

אתה רוצה להראות את הבית שלך באור הטוב ביותר שלו כשאתה מוכר. שכבת צבע חיצונית טרייה יכולה לגרום לבית להיראות חדש בעשר שנים ממה שהוא באמת. יש לו השפעה רבה על המראה והתחושה הכלליים של הבית, מה שהופך אותו להרבה יותר מושך והכי טוב – יקר יותר.

זה גם מראה קונים פוטנציאליים כי הבית שלך הוא במצב טוב ואתה כבר שמרת על זה לאורך השנים, מה שהופך אותו יקר ואמין במשך שנים רבות.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה