פורסם ע"י מדור פרסום
אפר 12, 2022
75 Views
0 0

6 טעויות בצביעת חדרי מגורים

עיצוב הסלון שלך יכול להיות קשה. אתה צריך לאזן פונקציה וסגנון, לשלב חתיכות גדולות של רהיטים, וליצור חלל כי הוא מושך את האורחים מעשי עבור המשפחה שלך. הנה כמה מהאתגרים הגדולים ביותר שבעלי בתים מתמודדים איתם בעת התמודדות עם קישוט סלון והצעות כיצד להתגבר עליהם בצורה הטובה ביותר.

1. לפחד מצבע
יש מספיק חדרי מגורים מושתקים וניטרליים בעולם. לחיות קצת ולנסות צבע. אם אתם חוששים להגזים, שמרו על פשטות: הישארו עם קירות ניטרליים ושלבו רהיטים צבעוניים, או שמרו על הרהיטים שלכם מושתקים ושמו צבע על הקירות. מודאג לגבי התאמת צבע לעבודות העץ שלך או פריטים אחרים בחדר? בלוז מעט רווי כמו צי עמוק או כחול אפרפר עובד עם כמעט כל דבר ועדיין נותן לך הפסקה מהנורמה. יש לך מרחב מחיה פתוח ולא בטוח איפה לסיים את הצבע? סיים אותו בפינה פנימית, גם אם זה אומר לעטוף את הצבע בקיר הראשון של חדר סמוך.

2. אין אמנות, אמנות לא נכונה, אמנות מוזרה.
יצירות אמנות יכולות להיות אחד ההיבטים המאיימים (והיקרים) ביותר לקישוט הסלון. סלון ללא יצירות אמנות לעולם לא ירגיש שלם, אבל אמנות קטנה או ממוקמת באופן מוזר יכולה להיות בעייתית באותה מידה. למרבה המזל, ישנם עשרות מקורות מקוונים נהדרים לעבודה מקורית והדפסים במחיר סביר על ידי אמנים מיומנים. מודאג מלקבל החלטה שגויה? התחל עם צבעי מים מופשטים או סקיצות עיפרון. גדול יותר הוא כמעט תמיד טוב יותר,

אבל לזכור כי המחיר של האמנות הוא רק המרכיב הראשון – אתה גם צריך למסגר אותו. אם יש לכם תקציב מוגבל, נסו להרכיב קיר אמנות עם תערובת של יצירות קטנות יותר – שנו את סוג האמנות ואפילו את המסגרות כדי לשמור עליה מעניינת. במקום לתלות יצירת אמנות קטנה על כל קיר בחדר, אספו את כולם במקום אחד כדי להשפיע ולהימנע ממראה עמוס. ואל תתלה אמנות גבוה מדי! זה לא גורם לתקרות להיראות גבוהות יותר; למעשה, זה עושה את ההפך.

3. פריסות רהיטי טירון.
תסתכל סביב הסלון שלך. האם כל רהיט נדחף לקיר? אם כן, העבודה הראשונה היא להבין איך למשוך חתיכה או שתיים לכיוון המרכז. הביטו בתמונות של חדרי מגורים מעוצבים באופן מקצועי ותבחינו כי פינות ישיבה כמעט תמיד צפות במרכז החדר. זה יוצר אזור שיחה אינטימי יותר ופותח שבילים סביב החדר. חסימת נוף לחלון עם ספה היא לעתים רחוקות רעיון טוב. הרהיטים שלך כל כך גדולים שאי אפשר להזיז אותם מהקירות? תראה טעות מספר ארבע…

4. התעלמות מהקנה מידה.
חדרים ענקיים דורשים ריהוט ענק. חדרים קטנים יותר לא. למרות שזה מפתה לקבל את הספה הגדולה ביותר (או האזורית) שאתה יכול, זכור כי stubbing הבוהן שלך על רהיטים שפולשים לתוך שבילים הוא אף פעם לא כיף. אם אתם כבר תקועים עם ספה גדולה, שחזרו את האיזון עם כורסה קטנה יותר או שתיים. 

אבי צבעי בקרית מוצקין

5. תאורה לא מספקת ולא מחמיאה.
שום דבר טוב לא יוצא מהסתמכות על תאורה תקורה בסלון. זה לא מחמיא, לא מושך וקר. שלבו תאורה ברמת המנורה כדי להאיר אזורים ממוקדים. אתה יכול גם לשקול תאורת אמנות ותאורה למעלה זולה כדי למשוך תשומת לב לנקודות עניין ולהפחית את ההסתמכות שלך על תקורות.

6. להינעל על צבע, סגנון או מותג אחד.
זה לא שנות ה-50. לא הכל צריך להתאים. בעוד שעבודה עם לוח צבעים מוגדר יכולה להקל על בחירת הרהיטים והאביזרים, ערבבו מגוון מסוים כדי לשמור על מראה רענן. כנ”ל לגבי סגנון – נסו לכלול יצירה וינטג ‘או משהו מודרני לסגנון מתוחכם יותר. והימנעות מסטים תואמים היא צעד נבון – לא הייתם רוצים שמישהו יחשוב שיש לכם את הרהיטים שלכם במבצע.

יש הרבה החלטות לעשות בעת קישוט הבית שלך. כן, זה יכול להיות מכריע. אבל דבקות בטיפים האלה, וחשוב מכך , כיף יבטיח שהסלון שלכם יהיה מסוגנן ומסביר פנים למשפחה ולאורחים כאחד.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה