פורסם ע"י מדור פרסום
יול 16, 2021
62 Views
0 0

5 הצבעים הטובים ביותר עבור משרד ביתי

עבור עובדים מרוחקים במשרה חלקית או מלאה, משרד ביתי הוא הרבה יותר מהחדר עם השולחן, ארונות הקבצים וכיסא הגלגלים הטוב. המשרד הביתי שלך צריך להיות מקום של השראה, תפאורה עם אנרגיה חיובית המקדמת יצירתיות ומחזקת את הפרודוקטיביות. וכדי לעשות את זה כל כך, אתה צריך לבחור את צבע הצבע הנכון במשרד הביתי.

מהו צבע טוב למשרד ביתי?

הצבע הטוב ביותר עבור המשרד הביתי שלך הוא, כמובן, בכפוף לטעם האישי שלך. כל לוח צבעים הוא הולך לשים אותך באור הפורה ביותר הוא בהחלט הבחירה הנכונה. זה ירוק ליים? אנחנו אומרים ללכת על זה! נקודות פולקה ורודות לוהטות? אתה עושה לך!

אבל כדי לעזור להצית קצת השראה, המומחים שלנו אספו כמה מאפשרויות הצבע האהובות עליהם כדי לשפר את שטח המשרד הביתי שלך.

בלוז בהיר

כחול בהיר, המייצג מים ושמיים, הוא צבע מרגיע המסייע למקסם את הריכוז והריכוז – תפאורה מושלמת למשרד ביתי! אנו מציעים לבחור אפשרויות בהירות יותר כמו כחול כהה נוטים להגביר את המתח על העיניים שלך הנגרמת על ידי מסך המחשב שלך.

ירוקים ארציים

שם נרדף לטבע, צמיחה והתחדשות, הצבע הירוק מקדם רוגע ורגיעה. צבעים ירוקים תוססים או מאופקים משתלבים להפליא עם הדגשות לבנות ויכולים באמת להוסיף תחושה של חום והרמוניה למשרד הביתי שלכם.

אדומים תוססים

אדומים חזקים עשויים להיות קצת בצד הנועז, אבל הצבעים האלה ידועים כדי לקדם שיחה והתרגשות. משרד ביתי אדום וכוס קפה חזקה יכולים להיות בדיוק האווירה שאתה צריך כדי להתמודד עם יום העבודה.

לבן חם

אתה לא יכול להשתבש עם שמירה על דברים קצת יותר מושתק וללכת עם צבע לבן חם קלאסי למשרד הביתי שלך. צבעים אלה הם קלים על העיניים, להתמזג עם כל דבר, ולעולם לא לצאת מהאופנה. הם יכולים גם לעזור לעורר את היצירתיות שלך.

צבע מחיקה יבשה

ואם כבר מדברים על יצירתיות, למה לא לתת לדמיון שלך להשתולל על ידי שדרוג לוח המחיקה היבש שלך לקיר מחיק יבש… או אפילו חדר מחיק יבש שלם! אמנם, זה קצת מחוץ לקופסה במונחים של קונבנציונאליות, אבל המשרד הביתי שלך צריך לעבוד בשבילך. ואולי שום דבר לא הולך להטיס את היצירתיות שלך יותר מאשר הבחירה הנועזת הזאת. רק לוודא שיש לך שפע של סמנים שימושיים! אפילו טוב יותר, צבע מחיק יבש זמין כמעיל שקוף, כך שהוא יכול להמשיך על כל צבע שתבחר!

לא בטוח מאיפה להתחיל? צבעי טוב בקרית מוצקין יכול לעזור לך לקבל את הגלגלים מסתובבים כדי לקבוע אילו צבעים במשרד הביתי מתאימים לך. אני יכול לסייע לכם לאורך כל הדרך

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה