פורסם ע"י מדור פרסום
אוק 4, 2021
55 Views
0 0

4 סיבות לצבוע מחדש את הבית שלך

צביעת החלק החיצוני של הבית שלך יכולה להיות לא מעט עבודה ומחויבות גדולה. אם אתה אחד מבעלי הבתים הרבים שמטילים ספק אם הערך של פרויקט צבע חיצוני חדש שווה את עלותו, יש לנו את התשובה בשבילך: זה!

היתרונות של עבודת צבע ללכת הרבה יותר עמוק מאשר רק מראה רענן, חדש … למרות שזו עוד סיבה נהדרת.

תגרום לבית שלך להתבלט.

כולנו רוצים שהבתים שלנו ייראו נהדרים כמו שאנחנו יודעים שהם. הדרך הטובה ביותר להבטיח שהבית שלך עושה רושם מתמשך היא לשמור על המראה החיצוני חד. עבודת צבע חיצונית איכותית היא הצעד החשוב ביותר ליצירת ערעור כולל על המדרכה. הקפידו ללכת על צבע שמתאים בצורה הטובה ביותר לאסתטיקה הכללית של הבית שלכם, ומתאים יפה לגינון של מקום האירוח.

“זה גם רעיון טוב להסתכל על בתים סמוכים כדי לוודא שהצבע החדש שלך לא יתנגש או יהיה קרוב מדי בטון” לדוגמה, שני בתים צהובים אחד ליד השני יכולים לגרום לאחד להיראות שטוף יותר, בהתאם לצבעים הספציפיים.” צבעים ניטרליים, כגון אפורים, לבנים, שיזוף או חומים, הם תמיד הימור בטוח. אל תחששו להשתמש בהדגשות נועזות על דלת הכניסה או לקצץ כדי להוסיף מראה ייחודי לביתכם.

צבעי בקריות קרית מוצקין

הגדל את ערכו.

אתה בוודאי כבר השקיע לא מעט לתוך הבית שלך, אז אתה רוצה להיות בטוח כי הערך שלה לא פוחתת. דרך מצוינת לאבטח או אפילו להגדיל את ערך הבית שלך היא לשמור על החוץ שלו חד ורענן. מחקרים מראים שצביעת הבית שלך יכולה להוסיף לערך המכירה החוזרת שלו. זה בהחלט שווה את הזמן שלך יש את הבית שלך צבוע על ידי מקצועי.

הגן עליו מפני אלמנטים טבעיים.

עבודת צבע טרייה למעשה עושה יותר מסתם להיראות טוב. צבע חיצוני איכותי פועל כשכבה נוספת של הגנה מפני האלמנטים, ומסייע לשמור על הבית שלך בטוח מפני נזקי מזג אוויר, חרקים ואבק. הצבע יכול אפילו למנוע מעץ חיצוני להירקב. “עבודת צבע חיצונית איכותית עכשיו יכולה לעזור לך להימנע מעלויות תיקונים גדולות יותר בעתיד”, אומר סטרב.

תיקון נזק.

בנוסף לפתרון בעיות, שכבת צבע הגונה תעזור לך לזהות בעיות גדולות יותר בחלק החיצוני של הבית שלך שאולי לא שמת לב אליהן כבר. עבודה לצביעה מחדש של הבית יכולה לחשוף מגוון של פגמים קטנים החל עובש, טחב וכתמי מים ועד עץ נרקב הנגרם על ידי צבע חלש. “רבים מהלקוחות שלנו ממש מופתעים כשאנחנו מצביעים על בעיות מצב שהם לא היו מודעים להן”, אומר סטרב. “אנחנו שמחים להיות חלק מהפתרון”. החדשות הטובות הן שברגע שהחבלות האלה נמצאות, לא קשה מאוד לתקן אותן. לאחר הטיפול בהם, עבודת צבע חדשה ומוצקה יכולה למנוע את הופעתם מחדש של נזקים אלה.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה