פורסם ע"י מדור פרסום
אפר 12, 2022
76 Views
0 0

4 טיפים ורעיונות לצביעת חדרים

רוצים לצבוע חדר? קבלו 4 טיפים ורעיונות לצביעת חדרים

לבן ובהיר

אדריכלים ומעצבים אוהבים לעבוד עם עיצוב החדר הלבן. לבן מספק בד נהדר ליצירתיות, כמובן, אבל זה גם מאפשר לך לערבב ריהוט צבע שונה ללא פחד. קירות לבנים שמים את הפוקוס על אמנות הקיר שתבחרו להציג. בנוסף, לבן הוא הפתרון העמיד בפני תקלות לתוכניות קומה פתוחה באקלים קר וחם כאחד – שם השימוש בצבע יחיד זה מביא תחושה שלווה יותר לחלל.

כשהשטח שלך קטן

עבוד עם צבעי קיר חיוורים, קרירים וטבעיים המשקפים את האור בצורה הטובה ביותר. צבעים בהירים נסוגים, כך שהחלל נראה גדול יותר והריהוט נראה פחות מוגבל. חלונות צריכים להיות עטופים קלות כדי לאפשר לאור היום להתפשט בקלות. כל הדוגמאות הללו מתרגלות את הקצה המקשט הזה.

חם ומסביר פנים

חדרים נהדרים, מטבחים מרווחים, חדרי אוכל גדולים וחדרי מגורים מרווחים יכולים להיות מאתגרים לקשט היטב. אזורים מרווחים אלה יכולים להיות מזמינים יותר על ידי שימוש בגווני אדמה לצבעי קיר. שימוש נועז באוכרה עמוקה, אדום עשיר וכתום שרוף הם גם צבעים מסבירי פנים כדי להדגיש את האזור.

העלה את המראה

אתה יכול לרכך כל חדר עם פתרון פשוט זה. לצבוע את התקרה והקירות באותו צבע. פעולה זו פועלת בצורה הטובה ביותר עם צבעים אווריריים כגון כחול חיוור, אפור רך או פסטל. פינות החדר שלכם ייסוגו וכל האזור ייראה מרווח יותר.

אם אתה זקוק לעזרה עם פרויקט צביעת דירות, צור קשר עם צבעי מומלץ בקרית מוצקין כדי לקבל הצעת מחיר חינם.בין אם הפרויקט הזה נמצא בבית או בנכס מסחרי, מה שחשוב ביותר הוא שביעות הרצון המלאה שלך. כל מה שאנחנו עושים, כל המוניטין שלנו, הוא על הבטחת פרויקט מוצלח בשבילך

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה