פורסם ע"י מדור פרסום
אפר 12, 2022
97 Views
0 0

מתי הזמן הטוב ביותר לצבוע את הבית שלך?

צביעת החלק החיצוני של הבית שלך היא לא סוג העבודה שניתן לעשות בכל עת בשנה. אחרי הכל, אתה כנראה אף פעם לא ראית מישהו על סולם, ציור משם באמצע החורף. אז למה נראה שעבודות צבע חיצוניות מתרחשות רק בחלק אחד של השנה? רמז: זה לא רק בגלל שאף אחד לא רוצה לבלות את היום בחוץ ציור בקור!

מזג האוויר הטוב ביותר 

כדי שעבודת הצבע שלך תתברר בצורה מושלמת, מזג האוויר צריך לשתף פעולה. הסיבה לכך היא כי איך הצבע מתייבש קשור ישירות לטמפרטורה ולתנאים בזמן היישום.

באופן אידיאלי, אתה רוצה לבחור זמן שנותן לך ימים חמים ויבשים. מומלץ גם להסתכל על מזג האוויר בימים שלפני ואחרי יום הציור. אם יורד גשם לפני שאתה מצייר, ייתכן שהציפוי שלך יצטרך כמה ימים כדי להתייבש לחלוטין לפני הצביעה. כנ”ל לגבי לאחר היישום – אתה רוצה לוודא שזה לא הולך לרדת גשם ביום שאחרי כאשר הצבע שלך עדיין לרפא.

אתה גם רוצה להיות זהיר של תנודות טמפרטורה גדולות מיום ללילה. אם יש לך טמפרטורות מושלמות במהלך היום, אבל אז ירידה פתאומית אחרי שהשמש שוקעת, הצבע יגיב ולא ירפא כראוי. שוב, זה יכול להשאיר אותך עם משטח פחות חלק, עם פיצוח וקילוף.

אז, מהו מזג האוויר האידיאלי לציור חיצוני? בתחילת הקיץ ובתחילת הסתיו בדרך כלל מציעים את תנאי מזג האוויר הטובים ביותר, עם גשם מינימלי ותנודות מינימליות בטמפרטורה מיום ללילה. זה יבטיח את הצבע ממשיך בצורה חלקה ויש לו הזדמנות להתייבש ולרפא כראוי.

כמה חם צריך להיות לצייר בחוץ?

הזכרנו שהקיץ הוא זמן אידיאלי לבצע את עבודת הצבע החיצונית שלך. בעוד הקיץ נותן לנו מזג אוויר יבש אמין ובדרך כלל אין הרבה גשם, זה מגיע גם עם חום קיצוני. כאשר חם מדי בחוץ, זה יכול לגרום לצבע להתייבש מהר מדי, מה שעלול להשאיר אותך עם גימור פחות מאידיאלי. זה אומר סימני מברשת מכוערים ולפעמים גושי צבע שהתייבשו על המברשת שהופקדה על המשטח הצבוע טרי. (שלא לדבר על העובדה שזה לא רעיון טוב לאף אחד להיות בחוץ ציור בחום הקיצוני, תחת השמש הקופחת.)

תמיד עדיף לשאוף ליום שהוא לא חם מדי. כדאי גם לשים לב לרמות הלחות. צבע בדרך כלל יתייבש בצורה הטובה ביותר כאשר הוא לא לח מדי. כפי שציינו קודם לכן, בדרך כלל תמצאו את הטמפרטורות הטובות ביותר בתחילת הקיץ ובתחילת הסתיו, תלוי איפה אתם גרים. היצמד בזמנים אלה של השנה, ואתה כנראה בסופו של דבר עם מזג אוויר ציור פנטסטי!

מה עליך להימנע מלעשות ?

#1. אל תצבע כשאתה רטוב בחוץ!

הימנעו מימים גשומים, וודאו תמיד שכל המשטחים שתציירו יבשים לחלוטין. זה חיוני אם אתה רוצה בסופו של דבר עם יישום אחיד לחלוטין.

#2. אל תצבעו מחוץ לטווח טמפרטורות מקובל!

אתה לא רוצה לנסות לצייר בחוץ באמצע החורף מאז זה בדרך כלל קר מדי עבור הצבע כדי להיות מסוגל להתייבש כראוי לרפא. יש ימים שיכולים להיחשב חמים מדי לצביעה, שכן חום קיצוני יכול לגרום לבעיות עם איך הצבע מתייבש גם כן. זכור לחשוב על הטמפרטורה גם בלילה, שכן הצבע שלך עדיין יהיה ייבוש ואתה רוצה לוודא את התנאים הם אידיאליים. באמת, זה תלוי בסוג הספציפי ובמותג הצבע שאתה משתמש בו, מכיוון שכולם קצת שונים. אם אינך בטוח אם התנאים מתאימים לצביעה חיצונית, הקפד לשאול מומחה. (הצייר או ספק הצבע שלך יכולים לעזור לך.)

צבעי בקריות

#3. אל תנסו לצייר מחוץ לעונות השנה

אם אתה חי באקלים צפוני, אתה יכול לפעמים להמשיך ללכת ליפול, אבל רוב האנשים לא מנסים לצייר מעבר לנובמבר מאז זה לעתים קרובות קר מדי. חלק מהאזורים הדרומיים חמים מספיק עד תחילת החורף, כך שהם יכולים לברוח עם ציור הרבה יותר מאוחר לתוך השנה.

כמובן, כאשר אתה מחליט לצייר יהיה תלוי במידה רבה באקלים שבו אתה גר, אבל אם אתה מקל על הנחיות כלליות אלה, אתה בטוח בסופו של דבר עם גימור ללא רבב.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה