פורסם ע"י מדור פרסום
דצמ 16, 2021
57 Views
0 0

כל כמה זמן לצבוע את פנים ביתך?

באיזו תדירות עליך לצבוע את פנים ביתך?

צבע הוא דרך מהירה וקלה לשנות את האווירה של חלל באופן דרסטי. הצבעים הנכונים במקומות הנכונים יכולים לגרום לחדר להרגיש גדול יותר או קטן יותר, מודרני או וינטג ‘. האפשרויות הן באמת אינסופיות! עם זאת, אם אתה לא מחפש לשנות את התחושה של המרחב שלך, זה יכול להיות קשה לדעת מתי הגיע הזמן שכבה טרייה של צבע. הפנים של הבית שלך לעתים רחוקות דורש תחזוקה רבה כמו החלק החיצוני של הבית שלך, אבל זה לא אומר שאתה יכול להזניח אותו לחלוטין.

באיזו תדירות אתה צריך לצבוע קירות פנימיים?

ישנם כמה אזורים בבית שמקבלים הרבה יותר תנועה מאשר שאר הבית. מסדרונות, מטבחים וחדרי אמבטיה הם שלושת האזורים המובילים שיצטרכו את התחזוקה הרבה ביותר. הקירות בחללים אלה נוטים לסימני שפשוף, שקעים וטביעות אצבעות שגורמים לפני השטח להיראות מלוכלכים. מטבחים וחדרי רחצה צריכים להתמודד גם עם אלמנטים כגון עשן, אדים ושמן. כדי לשמור על הרגל הטובה ביותר שלך קדימה, אנו ממליצים לצבוע אזורים אלה עם תנועה גבוהה כל שנתיים עד חמש שנים בהתאם לשימוש.

באיזו תדירות אתה צריך לצבוע תקרות?

בקצה הנגדי של ספקטרום השימוש יש תקרות. בדרך כלל אין הרבה נזק שנגרם לצבע התקרה אלא אם כן יש בעיות משמעותיות יותר קורה בבית שלך. נזקי מים ועשן סיגריות הם הסיבות הנפוצות ביותר לנזק לצבע התקרה. במקרה זה, אנו ממליצים שיש בדיקה מקצועית של בעיות אלה בהקדם האפשרי. אחרת, התקרה שלך יכולה ללכת בדרך שהם עד שתחליט שאתה רוצה אחרת. אם אתה כבר צובע את הקירות בחדר, שקול להסתכל עד התקרות שלך כדי לבצע שינוי משפיע.

באיזו תדירות עליך לצבוע לוחות בסיס ולחתוך?

לוחות בסיס וקישוטים הם מרכיב ייחודי לחלוטין של הבית שלך להתמודד עם. עם זאת, כמו אזורים אלה תנועה גבוהה, לוחות בסיס וקישוטים בדרך כלל להתמודד עם הרבה נזק. לעתים קרובות הם סובלים שואבי אבק, תנועת הולכי רגל וצעצועים בורחים. אנו ממליצים לצבוע משטחים אלה כל שנתיים. אך חשוב מכך, ודא שאתה מנקה אזורים אלה. אי ביצוע פעולה זו יגרום להידרדרות צבע מהירה יותר ונזק שניתן להימנע ממנו ייערם.

צבעי בקרית מוצקין

תוחלת החיים של הצבע הפנימי שלך אינה תלויה לחלוטין בבלאי. איכות עבודת הצבע שנעשתה על פני השטח משפיעה גם על תוחלת החיים של המשטחים שלך. עבודת צבע גרועה תגרום לבעלי בתים להזדקק לשכבת צבע נוספת בתוך שנים ספורות. זו הסיבה מדוע זה חיוני לשכור את חברת הציור הטובה ביותר עם שירותי ציור הפנים הטובים ביותר.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה