פורסם ע"י מדור פרסום
ספט 25, 2021
61 Views
0 0

לצבוע את הבית: האם כדאי לשכור צבעי מקצוען?

רוצים לצבוע את הבית ? קחו בחשבון שהצבע עשוי להתקלף, הצבע דועך, או שזה פשוט יכול להיות זמן לרענן את המראה החיצוני של הבית שלך. האם זה פרויקט שאתה יכול לעשות בלי המקצוענים?

אם אתם רגילים לבצע שיפוצים משלכם, צביעת החלק החיצוני של הבית שלכם עשויה להיות פרויקט טבעי לחיסכון בכסף. אבל לפני שתתחילו למקם את הסולם הזה, הנה הציוד, הבטיחות וגורמי הלחץ שכדאי לכם לבדוק.

סוגי בתים ותכונות

חלק מהבתים קלים יותר לצביעה, אחרים קשים יותר. מה שלך?

חלקים חיצוניים ישרים על בית פשוט בצורת תיבה הופכים את העבודה לקלה יותר. בתים מעוצבים בצורה לא סדירה של שתי קומות או יותר עם מעונות, זנגוויל, או צריחים, למשל, נוטים לעשות עבור פרויקט יותר זמן רב ומסובך שעשוי להציע מקצועי נדרש.

כמה עבודת הכנה?

בחן את ביתך אם קיימות בעיות פוטנציאליות שעשויות לדרוש עבודת הכנה מקיפה. “ריקבון עץ, טחב, קילוף חמור או תנין הם בעיות ציפוי אופייניות”

כלים, חומרים, עלויות

כל פרויקט בית ישתנה. אם קבעת את הצרכים שלך וכבר בבעלותך הציוד, ההחלטה שלך עשויה להיות קלה יותר. אבל הקפד לתמחר את השכירות או רכישה של כלים וציוד. לאחר מכן השווה את המחיר של כל מה שאתה צריך לשכור ולקנות להערכות של לפחות שלוש חברות מקצועיות מקומיות שיביאו את כל זה איתם.

מעליות וסולמות

האם אתה צריך סולמות, פיגומים, קרשים או מעליות? בעוד בית בן קומה אחת עשוי לדרוש רק סולם, בית רב קומות עשוי להזדקק לא רק סולמות גדולים יותר, אלא אולי פיגומים וקרשים או מעלית. בעוד שאתה עשוי להיות מסוגל לשכור את הציוד הדרוש, לשקול אם יהיה לך נוח לעבוד בגבהים, אומר ליסטר.

חומרי הכנה

הכנת הבית היא הצעד הראשון, וניקויו הוא העבודה מספר אחת,  חומרי ניקוי בסיסיים כוללים מברשות קרצוף, דליים, אקונומיקה

מסירי צבע

אם יש לך אזורים רבים של שלפוחיות או קילוף צבע, כמות טובה של גירוד עשוי להיות קדימה. מגרדי להב קרביד יהיה צורך אם כמות לא מבוטלת של גירוד מעורב. נסו גם להשתמש במברשת צבע ישנה ויבשה כדי לטאטא אבק. רק הקפד להשתמש במסכות אבק כדי להגן על הריאות שלך

צבע

עבור רוב העבודות, אתה רוצה 100% צבע לטקס אקריליק. “מבפנים, אתה יכול להסתדר עם איכות פחותה, אבל אתה רוצה מהשורה הראשונה עבור שמירה על תנאים חיצוניים. מאה אחוז לטקס אקריליק הוא הסטנדרט של כולם בימינו”

צבעי בקרית מוצקין

אתה יכול להתמודד פיזית עם העבודה?

היכולת להתמודד פיזית עם העבודה היא שיקול. המוח עשוי להיות מוכן, אבל צביעת בית שלם דורשת כמות מסוימת של כושר. “זו עבודה פיזית ולוקח כוח זרוע ופלג גוף עליון”

זמן ועבודה

הערכת עשה זאת בעצמך תלויה בכישורים ובניסיון שלך בהערכת הפרויקט. עבור פרויקט גדול, זה גם תלוי כמה עזרה אמינה ומוסמכת יש לך. אם אתם מגייסים משפחה או חברים, למדו אם יש להם ניסיון קודם והאם מגבלות הזמן שלהם יכולות להשאיר אתכם עם פרויקט חצי גמור.

האם יהיה לך זמן לעבודת ההכנה הדרושה?

צפו להשקיע 30-50% מהזמן בהכנות מתאימות. אתה לא רוצה לקמץ על הכנה על פני השטח. “רוב הכשלים של צבע חיצוני נובעים מהכנת משטח לקויה או מפגמים מבניים שמובילים לנזק למים. זמן נוסף המושקע בהפשטת המשטח החיצוני כמעט תמיד שווה את זה”

 

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה