פורסם ע"י מדור פרסום
אפר 12, 2022
74 Views
0 0

באיזו תדירות יש לצבוע קיר טיח?

טיח הוא בחירה חיצונית פופולרית בשל עמידותו. עם זאת, בית טיח עדיין יצטרך תחזוקה חיצונית. לעתים קרובות מומלץ לצבוע טיח כל 5-10 שנים בהתאם למצבו הנוכחי. כל בית טיח עשוי להיות ציר זמן שונה על מתי זה יצטרך תיקונים ותחזוקה. גורמים מסוימים כוללים אקלים, שירות הציור הקודם, וכמה טוב אתה דואג לבית שלך.

זה הכרחי כי בעלי בתים טיח להשקיע בתחזוקה שוטפת, ולהיות על המשמר עבור כל סדקים קטנים שעלולים להופיע ברחבי הבית. על מנת לעזור לבית שלך האחרון, כל בעיות מבניות צריך להיות מתוקן בהקדם האפשרי.

שירותי צביעת טיח

בעוד הנחת היסוד הכללית של ציור בית טיח דומה אחד צדדי, ישנם גורמים אחרים שנכנסים לתהליך של ציור טיח. על מנת שהצבע יחזיק מעמד, אתה צריך לזכור גורמים סביבתיים מקומיים כאשר יש טיח שלך הביתה צבוע. להלן כמה טיפים לצביעת בתי טיח.

האם אתה חי בסביבה עשירה בלחות?

בתי טיח ניתן לבנות בכל מקום, אבל הם בדרך כלל עושים טוב יותר באקלים צחיח. בית טיח יכול גם לעמוד בטמפרטורות גבוהות. רוב בעלי הבתים מעריכים בתי טיח על יכולתם לעמוד במבחן הזמן. אם יש לך בית טיח ואתה חי בסביבה עשירה בלחות, ייתכן שיהיה עליך להשקיע בציור ותיקונים בתדירות גבוהה יותר מאחרים.

שמת לב לסדקים דקים?

אחת הבעיות הנפוצות יותר המתרחשות בבית טיח הם סדקים דקים. הליך התיקון הסטנדרטי עבור סדקים דקים הוא לכסות אותם עם שכבת צבע חדשה. כל סדק גדול יכול לאותת על בעיות גדולות יותר מתרחשות בבית הטיח שלך. אתה רוצה להתייעץ עם איש מקצוע כדי לוודא ששום דבר מבני לא קורה לפני הציור.

יש פסים לבנים לאורך הטיח שלך?

כל פסים לבנים יכולים להיות סימן מסגיר לנזק ללחות. אם בבית הטיח שלך יש נזקי לחות, אי אפשר פשוט לצבוע אותו. יהיה צורך לטפל בבעיה הגדולה יותר לפני תזמון שירות הצביעה החיצוני הבא שלך.

בדוק אם יש עובש ונזקים אחרים

האם הבחנת בעובש כלשהו, פיצוח או קילוף לאורך החלק החיצוני של בית הטיח שלך? כל אלה הם סימנים לכך שאתה בשל לרענון חיצוני. אם אין בעיות גדולות יותר להתמודד איתן, ניתן לצבוע בעיות קוסמטיות אלה.

האם הבית שלך יכול להשתמש במגע מודרני?

בית הטיח שלך לא צריך להיפגע כדי להחיל שכבת צבע טרייה. אם אתה רוצה לעדכן את הצבע החיצוני שלך או פשוט לתת לבית שלך מתיחת פנים נחוצה מאוד, הציירים שלנו יש לך מכוסה!

איזה סוג של צבע יש להשתמש על טיח?

תאמינו או לא, כל הצבעים לא נוצרו שווים. כאן ב- CertaPro Painters®, אנו סומכים רק על מוצרים של מותגים מכובדים כמו שרווין-וויליאמס ובנג’מין מור. זה חיוני כדי לקבל פתרונות ברמה מקצועית להחיל על הבית שלך אם אתה רוצה צבע להימשך. צבע אלסטומרי הוא לעתים קרובות בחירה מצוינת עבור בתי טיח. קבלני הצביעה שלנו יכולים לעזור לך למצוא את סוג הצבע הטוב ביותר עבור כל פרויקט חיצוני.

מה שאתה צריך לדעת לפני עבודת טיח

כשאתה צובע טיח הביתה, כל הבית צריך להיות צבוע. פעולה זו תוודא שהצבע שלך מתאים לחלוטין לגימור מושלם. עבודת הכנה היא גם הכרחית במהלך פרויקט ציור בית טיח. קבלני הצביעה שלנו יכולים לספק לכם שירות שטיפת חשמל מקצועי, או שתוכלו להשלים ניקוי DIY בחלק החיצוני שלכם. שתי שכבות צבע מומלצות לבית טיח.

צבעי בקרית מוצקין לעבודת צבע וטיח

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה