פורסם ע"י מדור פרסום
אוג 3, 2021
66 Views
0 0

איך לצבוע חדר קטן שיראה גדול יותר? 7 דרכים

טיפים מן המומחים על איך להפוך את החדר נראה מרווח יותר עם צבע

  • צבע יכול לעזור לחדר להיראות ולהרגיש גדול יותר.
  • ישנן אפשרויות צבע רבות הן באור והן בחושך כדי להתאים לטעם של בעל הבית.
  • רוב הפרויקטים הם קלים באופן מפתיע ובמחיר סביר.

קישוט חללים קטנים יכול להיות מאתגר. למרבה המזל, ישנם טריקים רבים ציירים מקצועיים להשתמש כדי לשנות את המראה והתחושה של החדרים שלך לקחת אותם מרגיש צפוף לנוח.

שטחים נמוכים בגודל רבוע עשויים להיות הדוקים פיזית, אבל זה לא אומר שאתה צריך להרגיש קלסטרופובי. ישנן דרכים רבות שבהן ציירים מקצועיים יכולים לעזור להפוך את החלל הקטן שלך להיראות גדול יותר. אם אתה רוצה לתת לבית שלך קצת יותר מקום מבלי להפיל קירות אתה יכול להשיג את זה עם הצבע הנכון (וגם בתוך התקציב שלך).

הנה 7 טריקים עם צבע שתוכלו להשתמש בהם כדי שהחדרים שלכם ייראו מרווחים ומזמינים יותר – בדיוק כמו המומחים.

  1. שימוש בצבע לבן

זה לא נדיר לצבוע את הקירות שלך בלבן באזורים קטנים יותר. לבן יכול לפתוח חדר ולגרום לו להיראות הרבה יותר גדול. מחפש לבן קצת יותר חם?

הולך על מראה מודרני יותר? א

בחירות צבע קלאסיות אחרות עבור אזורים קטנים יותר כוללות ניטרלים וצבעים בהירים יותר כגון אפור וסומק

“לבן הוא אופציה נהדרת לעזור לעיני הצופה לנוע בכל החדר. הצבע הזה הוא אחד המועדפים עליי כי הוא באמת יכול לפתוח את החלל וליצור אשליה של גובה בחללים הקטנים ביותר”,

  1. גם צבעים מודגשים פועלים

בעוד ששימוש בלבן הוא טריק ציור קלאסי לפתיחת חדר, זה לא אומר שאתה לא יכול לקבל את אותו אפקט מצבעים חזקים. שימוש בתכנית מונוטונית בצבע נועז כמו חיל הים הייל (בנג’מין מור) יכול לפתוח חדר גם כן. שילוב רהיטים ואביזרים בגוונים רכים יותר כדי להוסיף איזון לחדר שלך במקרים שבהם הצבעים הנועזים מרגישים מכריעים.

שחור יכול אפילו להיות מועדף לפתוח מקום אם אתה משתמש בו בדרך הנכונה. צבעים כמו הפנתר השחור יכולים לשלב קירות ולרכך פינות. אבל להיזהר עם הצבע שחור; יהיה עליך להשתמש בטון או בברק הנכונים. התייעצות עם מומחה לציור ביתי יכולה לעזור לך להימנע מטעויות חובבניות.

  1. פרויקט קטן עם השפעה גדולה

אם צליל מודגש נמצא מחוץ לאזור הנוחות שלכם, תוכלו להשפיע באופן משמעותי על החלל שלכם עם קיר הדגשה מבלי לצבוע חדר שלם.

גוונים רכים כמו צל הערב האפור של שרווין-וויליאמס שימושיים ליצירת דגש. זה עובד טוב משתי סיבות.

קיר הדגשה בצבע שונה מעניק אשליה אופטית. זה גם עוזר לגרום לחדר להיראות כאילו יש מקום נוסף בפנים.

קירות הדגשה מכוונים את העין לנקודת מוקד. זה עוזר בעת קישוט והוא יכול גם לעזור כאשר מחליטים את הדרך הטובה ביותר למקם רהיטים קיימים.

  1. נסה תבנית

במקום להסתמך על צבעים שטוחים בלבד כדי לגרום לחדר להיראות גדול יותר, חשבו על דפוסי מיקום אסטרטגיים. פסים אנכיים יכולים לגרום לחדר שלכם להיראות גבוה יותר, להוסיף לפתיחות של החלל וליצור דרמה.

עבור חלק, פסים אנכיים יכולים לגרום לחדר להרגיש מכווץ. כדי להתמודד עם זה, הימנעו מציור פסים על כל הקירות באזורים קטנים יותר והיצמדו לפסים רחבים. עבור חדרים קטנים מאוד לשקול קיר מבטא פסים אחד. דפוסים קטנים יותר נוטים להיראות נחמדים באזורים עם שטח רבוע נמוך ולהוסיף לעניין של הקירות שלך.

  1. התמקדות בתקרה

צביעת צבעים בהירים על תקרות יכולה ליצור אשליה שחדר גבוה יותר ממה שהוא באמת.

תקרות כהות יותר אינן מועילות בדרך כלל בעת צביעת חדר כדי להיראות גדול יותר. אם הקירות שלך כהים, כל גוון של לבן או אפילו פסטלים בהירים או אפורים יכולים לעבוד על תקרות.

תוכנית נפוצה עבור משתלות היא לצבוע עננים כחולים ולבנים בהירים על התקרה ולאחר מכן יש כחול עמוק יותר (עדיין עדיין רגוע) על הקירות.

  1. התנסו בגוונים שונים

אם יש לך צבע מסוים בראש אבל נאבקים עם לדעת איך להפוך את החלל הקטן נראה גדול יותר, לחשוב על דבק עם הצבע שאתה אוהב ושימוש בגוונים שונים או גוונים של זה. בתים קטנים יכולים גם להיראות גדולים יותר אם אתה צובע חדרים סמוכים באותו צבע.

צבעי קרית מוצקין

אפילו גוונים שונים באותו צבע יכולים למקסם את השטח המרובע שלך. זה יכול גם לעזור ללכוד עניין, והוא יכול בעדינות להנחות את העין דרך החדרים של הבית שלך יצירת המשכיות בכל הבית שלך

  1. השתמש בטכנולוגיה כדי לצמצם את הניחושים

אם אתה לא יודע מה אתה רוצה, אבל אין לך הרבה זמן להתנסות

צבעים שיכולים לגרום לחדר להיראות גדול יכולים להיות צבועים כמעט על הקירות שלך, עוזר לך לדמיין את התוצאה הסופית תוך הפיכת ההחלטה הרבה יותר לניהול.

צבע יכול לחולל פלאים בחדר קטן. בחירת צבעים חכמה לבדה יכולה להפוך את גודל החלל, מחצי אמבטיה לחדר אורחים קטן.

קטגוריות מאמרים:
שיפוצים ובניה