פורסם ע"י avi tzavi
יונ 14, 2021
81 Views
0 0

שותפי שיווק בפייסבוק: מי הם ומה הם עושים

הנה כל מה שאתה צריך לדעת על שותפי שיווק בפייסבוק ולמה אתה רוצה אחד.

ניסיון להבין את העולם של פרסום בפייסבוק בעצמך יכול להיראות מרתיע. למרבה המזל, אתה יכול לקבל את המומחיות והייעוץ הדרושים כדי להצליח בפלטפורמה עם שותף שיווק של פייסבוק.

מהו שותף שיווק בפייסבוק?

שותף שיווק של פייסבוק הוא משרד פרסום של צד שלישי בפייסבוק עם הידע והמומחיות הדרושים כדי להצליח בפלטפורמה. שותפים אלה מאושרים ומאושרים ישירות על ידי פייסבוק בהתבסס על תוצאות אמיתיות. תג זה מציין את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצועים ושירות שתוכל לנצל עבור העסק שלך.

מה עושה שותף שיווק בפייסבוק?

שותפי השיווק של פייסבוק יכולים לעזור לך להצליח בפלטפורמה המתפתחת על ידי התמקדות בפרסום, מכירה ומעורבות. במונחים של פרסום, שותף שיווק של פייסבוק יכול לעזור לך עם ניהול קמפיינים, פלטפורמות קריאייטיב, פלטפורמות פיד, מדידה ונתוני המרה:

  • ניהול קמפיינים: עזרה בניהול, שינוי קנה מידה ומיטוב של קמפיינים בפייסבוק על-ידי טיפול בקריאייטיב, קהלים, תקציבים, תזמון, דיווח וניתוח.
  • פתרונות יצירתיים: עזרה בפיתוח תוכן יצירתי מהשורה הראשונה שיתפוס את עיניהם של משתמשי הפלטפורמה.
  • פלטפורמות הזנה: עזרה ביצירת קטלוגים של מוצרים לשימוש בקמפיינים פרסומיים, ב-Facebook Marketplace ובקניות באינסטגרם.
  • מדידה: עזרה במעקב וניטור של ביצועי הפרסום בפלטפורמת פייסבוק ומחוצה לה.
  • נתוני המרה: עזרה בחיבור תוכן פייסבוק להמרות לא מקוונות לקבלת נתונים מדויקים יותר. זכור שכל המדידות נעשות בפלטפורמה ופייסבוק הופכת את כל הקניות ל”קופה מקורית”, כלומר הלקוחות לעולם אינם מובלים לצד שלישי במהלך תהליך התשלום.

במונחים של מכירה, שותף שיווק של פייסבוק יכול לעזור לך למכור בפייסבוק על ידי חיבור החנות שלך ורישום המוצרים שלך כדי לעזור להם למכור ישירות בפלטפורמה. לבסוף, במונחים של מעורבות, שותף שיווק של פייסבוק יכול לעזור לך בניהול הקהילה על ידי ניהול ומיתון הקהילות, החשבונות והדפים המקוונים שלך.

מדוע אתה זקוק לשותף שיווק בפייסבוק

עבודה עם שותף שיווק של פייסבוק מספקת לך גישה למומחים ומידע שאחרת לא היה לך. בואו נצלול עמוק יותר לתוך הפרטים של מה זה אומר לעבוד עם שותף שיווק מוסמך של פייסבוק.

  • עבודה עם שותף שיווק של פייסבוק מאפשרת לך להישאר מעודכן בכל השינויים וההתפתחויות האחרונים בפלטפורמה. כאשר אתה יכול להישאר לפני העקומה, אתה יכול לנצח את התחרות ולמנף כלים כדי להגיע, לעסוק ולהמיר את העוקבים שלך לקונים.
  • עבודה עם שותף שיווק של פייסבוק מספקת לך גישה בלעדית לכלי פלטפורמה. לדוגמה, באמצעות שותף השיווק שלך בפייסבוק, אתה מקבל גישה למהדורות ביתא של תכונות פלטפורמה חדשות, כגון מיטוב המרות, מיקומי פרסומות ופילוח קהלים מתקדם. שוב, סוג זה של גישה מוקדמת עוזר לך להקדים את העקומה ולהביס את המתחרים.
  • עבודה עם שותף שיווק בפייסבוק מספקת לך גישה מהירה וקלה למומחים מבלי שתצטרך לעבור ישירות דרך פייסבוק. זה מאפשר לך לעקוף את התהליך האיטי והמתסכל לעתים קרובות של פנייה דרך התמיכה הכללית של פייסבוק בצ’אט לבעיות טכניות שעלולות בסופו של דבר לעלות לך בעסק אם הן לא ייפתרו במהירות.
  • עבודה עם שותף שיווק של פייסבוק מספקת לך גישה לאירועים הקשורים לפייסבוק למוזמנים בלבד. לדוגמה, באמצעות השותף שלך, ייתכן שתוכל להשתתף בהזדמנויות כמו חשיפה בפייסבוק, הדרכה ואירועים שיכולים לעזור לך להגדיל את העסק שלך.
  • לבסוף, עבודה עם שותף שיווק של פייסבוק מספקת לך את ההכרה שאתה צריך כדי לחוות הצלחה בפלטפורמה. פייסבוק אמנם מזהה את הסוכנויות השותפות שלה, אבל היא גם מזהה לקוחות בסיפורי ההצלחה שלה.

איך למצוא את שותף השיווק הטוב ביותר בפייסבוק?

בהתבסס על התוצאות המדהימות האלה, אתה בהחלט רוצה להתחיל לעבוד עם שותף שיווק של פייסבוק בהקדם האפשרי. אז איך אתה מוצא אחד? החדשות הטובות הן שקל למצוא אחד דרך מדריך השותפים של פייסבוק. החדשות הרעות הן שיש הרבה אפשרויות שונות שם בחוץ, מה שמקשה למצוא ולבחור את השותף הנכון.

חברת המתמחה בפרסום בפייסבוק

 

קטגוריות מאמרים:
שיווק דיגיטלי