פורסם ע"י מדור פרסום
יול 3, 2022
54 Views
0 0

מה זה דף נחיתה – ומה מטרתו? 5 נקודות

אם אתה מחפש כיצד לשפר את ההמרות ולהפוך את השיווק שלך לאפקטיבי יותר, יצירת דף נחיתה זה התשובה. אבל מה זה דף נחיתה, ואיך בדיוק הוא עובד בשיווק דיגיטלי? גלה עכשיו

מה זה דף נחיתה

דף נחיתה הוא דף אינטרנט בודד שנוצר כיעד לקמפיין שיווקי או פרסומי ספציפי. זה נקרא דף נחיתה מכיוון שמבקרים נוחתים בדף לאחר לחיצה על קישור במודעה או בקמפיין השיווקי שלך. בנוסף לשימוש בדפי נחיתה כיעדי מודעות, אתה יכול לשתף קישורים אליהם במדיה החברתית, להוסיף אותם לסרטונים ולכלול אותם באימייל או בקמפיינים שיווקיים אחרים .

דפי נחיתה אינם דומים לדפים אחרים באתר שלך. רבים מהדפים באתר שלך, כגון דף הבית, מעודדים את המבקרים לחקור את האתר שלך יותר ולהעמיק בתוכן שלו.

לעומת זאת, דפי נחיתה מתמקדים בעידוד המבקרים באתר להישאר היכן שהם נמצאים, ולנקוט פעולה אחת וספציפית. דפי נחיתה כוללים קריאה לפעולה (CTA), שהיא קישור טקסט או כפתור, האומר למבקרים איזו פעולה לנקוט.

דף הבית לעומת דף נחיתה

דף הבית דף נחיתה
מטרה הפנה את המבקר לתוכן רלוונטי לספק תוכן בקשה
כוונת המבקר מגוון רחב ספֵּצִיפִי
מקורות תנועה מגוון קמפיין ספציפי
ניווט מגוון שלם של אפשרויות אין (או מינימלי)
תוֹכֶן קטגוריית העסק הכוללת ועותק מיצוב ספציפית ליתרונות של הפעולה הרצויה
פעולה רצויה למשוך מבקרים עמוק יותר לתוך האתר לחץ על קריאה לפעולה בודדת (CTA)

 

כאשר מבקרים עוקבים אחר מסע פרסום לדף נחיתה, לוחצים על ה-CTA ומבצעים את הפעולה הרצויה, זוהי ‘המרה’. מכיוון שלדפי נחיתה עצמאיים יש מיקוד יחיד, הדוגמאות הטובות ביותר של דפי נחיתה מצטיינות בהגדלת ההמרות ובהפחתת העלות לרכישה של לידים ומכירות.

ישנם מספר סוגים של דפי נחיתה , כולל דפי סחיטה, דפי שפריץ, דפי לכידת לידים ודפי מכירה. כל סוג עמוד משרת יעד שיווקי שונה, ועליכם לחקור סוגים שונים של דפי נחיתה בהתאם ליעד של מסע הפרסום.

הסעיף הבא מסתכל על שיווק דפי נחיתה ביתר פירוט, ועונה על כמה שאלות מפתח נוספות לגבי דפי נחיתה.

מהי המטרה העיקרית של דף נחיתה?

המטרה העיקרית של דף נחיתה היא לעודד מבקרים לפעול. פעולה זו קשורה בדרך כלל ליצירת לידים או למכירות. אתה יכול להשתמש בדף נחיתה, למשל, כדי לעודד אנשים להירשם לסמינר המקוון שלך, לקבל ניסיון חינם או להוריד ספר אלקטרוני.

מה ההבדל בין דף מכירה לדף נחיתה?

גם דפי מכירה וגם דפי נחיתה ליצירת לידים הם יעדים לקמפיינים שיווקיים ופרסומיים. לדפי נחיתה של מכירה יש לעתים קרובות קריאות לפעולה מרובות, בעוד שלדף נחיתה (בנוי היטב) תהיה רק ​​אחת.

איפה לשים את דף הנחיתה שלך: האם צריך אתר אינטרנט?

בעוד שאנשים רבים מארחים את דפי הנחיתה שלהם באתר האינטרנט שלהם, אין צורך להחזיק אתר עבור דף הנחיתה שלך. אתה יכול ליצור דפי נחיתה באמצעות כלי דפי נחיתה.

מה זה דף נחיתה לסיכום

מדריך זה עזר לך להבין מה זה דף נחיתה על ידי מענה על שאלות מפתח לגבי מה זה וכיצד הוא פועל. הנה תקציר מהיר:

  • דפי נחיתה הם יעדים לקמפיינים שיווקיים או פרסומיים, המסייעים לעסקים לייצר לידים או מכירות
  • כל דף נחיתה מתמקד בקריאה אחת לפעולה
  • אתה לא צריך אתר משלך כדי ליצור דף נחיתה
  • מכיוון שאתה צריך דף נחיתה אחר עבור כל מסע פרסום, זה בסדר שיהיו לך מספר דפי נחיתה
קטגוריות מאמרים:
שיווק דיגיטלי