פורסם ע"י מדור פרסום
מאי 18, 2022
17 Views
0 0

הכל על שיווק באינסטגרם לעסקים קטנים

במהלך מחקר שנערך לאחרונה על המצב הנוכחי של עסקים קטנים , שאלנו צוותי שיווק היכן הייתה ההזדמנות המשמעותית ביותר שלהם לבנות מודעות למותג, והתגובה מספר אחת הייתה במדיה החברתית.

המדיה החברתית הייתה גם התשובה מספר אחת כששאלנו אותם היכן הם האמינו שההזדמנות הטובה ביותר להשיג לקוחות חדשים.

כתוצאה מכך, שאלנו אותם היכן הם מתכננים להגדיל את הוצאותיהם לשנת 2019 ולשנים הבאות; שיווק במדיה חברתית היה בין שלוש התגובות המובילות.

שבעים ושלושה אחוז מהמשיבים דיווחו שהם יגדילו את ההוצאות על שיווק במדיה חברתית.

כאשר מנסים להחליט לאיזו פלטפורמת מדיה חברתית לפנות למאמצי השיווק שלך, הכל מסתכם בבירור היכן קהל היעד שלך מבלה את זמנו. כאשר אנו מפרקים את אתרי המדיה החברתית הנפוצים ביותר, אנו מגיעים ל:

  • יוטיוב
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

בעוד שלרבים כבר יש נוכחות משמעותית גם ביוטיוב וגם בפייסבוק, מותגים רבים מגלים שהקהל שלהם עבר לאינסטגרם עבור מנת המדיה החברתית היומית שלהם.

למה? תכונת הגלילה קלה לניווט, וסרטונים ותמונות הוכחו קלים יותר לעיכול על ידי הצרכנים.

מהו שיווק באינסטגרם?

שיווק באינסטגרם הוא פשוט אסטרטגיה נוספת המשמשת להפצת חומרי השיווק שלך בערוץ דיגיטלי נתון. מה שהופך את אינסטגרם לפלטפורמה נהדרת הוא שרבים מגלים שהם יכולים ליישם שיווק משפיעים כדי לעזור להם להגיע לקהל רחב יותר.

האם שיווק באינסטגרם שווה את הזמן והמשאבים?

עם יותר ויותר אנשים מבלים זמן לפחות פעם ביום באינסטגרם, שיווק בפלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית יכול להיות שווה את הזמן והמאמץ. עם זאת, בדיוק כמו בכל ערוצים דיגיטליים אחרים, זה דורש אסטרטגיה.

תכונות שהופכות את השיווק באינסטגרם לכדאי

בעת בניית אסטרטגיית השיווק שלך באינסטגרם, תרצה לוודא שאתה משתמש בתכונות האינסטגרם הבאות.

סיפורי אינסטגרם

סיפורי אינסטגרם הם דרך להיות ישירים יותר עם הקהל שלך, ובזכות עדכונים כמו היכולת להזכיר חשבונות, להוסיף מדבקות ותגיות לקנייה, היא גם הפכה לדרך מצוינת לקדם מוצרים. לא רק זה, זה מאפשר למותגים ליצור אינטראקציה אחד על אחד עם הקהל שלהם.

IGTV

IGTV לוקח סיפורים לרמה חדשה לגמרי בכך שהוא מאפשר למותגים ליצור סרטונים בפורמט ארוך יותר כדי לשתף עם הקהל שלהם.

Hashtags

חלק עצום באינסטגרם הוא השימוש בהאשטאגים. Hashtags מסומנים בסמל “#” ועוזרים לחבר משתמשים לפוסטים דומים. קח את ההאשטאג של המותג של Calia, #staythepath. כשמשתמשים מוסיפים אותו לפוסטים שלהם, הם בסופו של דבר ניתנים לצפייה על ידי אחרים שעושים שימוש בהאשטאג, מה שמגדיל את הסיכוי שלהם ליצור אינטראקציה עם מותגים ואחד עם השני.

כיצד למדוד את הצלחת מאמצי השיווק שלך באינסטגרם

מדידת ההצלחה של מאמצי השיווק שלך באינסטגרם היא פשוטה כמו ניטור התובנות שלך באינסטגרם .

תוך כדי סקירת התובנות שלך באינסטגרם, תוכל לראות לא רק מי מקיים אינטראקציה עם הפוסטים והסיפורים שלך, אלא תקבל מבט מעמיק יותר על מי מרכיב את הקהל שלך ומה הם מעדיפים, בכל הנוגע לפוסטים שלך ללכת.

האם שיווק באינסטגרם באמת חשוב?

עם למעלה מ -800 מיליון משתמשים חודשיים ייחודיים באינסטגרם, שיווק בפלטפורמה שווה את זה. לא רק שזה נותן למותג שלך ערוץ נוסף לשימוש בעת אינטראקציה עם הקהל שלך, אלא שרבים מצאו הצלחה גם עם רכישות ישירות דרך הפלטפורמה. אז שיווק באינסטגרם כן חשוב, ולמרות שהוא לא אידיאלי עבור כולם, כדאי לבדוק אותו.

מה עכשיו?

עכשיו כשאתה יודע ששיווק באינסטגרם שווה מחקר נוסף, למה שלא תקדיש כמה דקות כדי לסקור את פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם
האלה כדי לעזור לך לקבל תובנה מעמיקה יותר על השיווק בפייסבוק ובאינסטגרם?

קטגוריות מאמרים:
שיווק דיגיטלי