פורסם ע"י avi tzavi
אוג 1, 2021
79 Views
0 0

היתרונות והחסרונות של שיווק בפייסבוק

בעוד אנו יכולים לומר שיש יתרונות מרובים להשתתפות בשיווק מדיה חברתית, ישנם גם חסרונות מרובים לשיווק עם פלטפורמה זו מאוד.

שיווק בפייסבוק הוא דרך יעילה מאוד עבורך לקיים אינטראקציה ולקיים אינטראקציה עם הקהל שלך. פלטפורמת הרשתות החברתיות הזו גורמת לרוב המותגים להשתמש בה בתחושה שהם צריכים נוכחות באתר כדי להישאר תחרותיים.

עם זאת, לפייסבוק יש יותר מ-2.07 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים היא למעשה הרשת החברתית הגדולה ביותר שהאינטרנט העולמי יכול להציע. לכן עבור רוב המשווקים כמוך, אתה לא יכול לתרץ את הפוטנציאל שאתה יכול להגדיל את המותג שלך יותר עם ענקית הרשתות הזו. למעשה, ככל שאנו מדברים יותר ויותר משווקים החלו לחדד את כישוריהם בפייסבוק ותרגלו יותר שיווק בפייסבוק רק כדי לבנות נוכחות חזקה יותר באינטרנט.

להלן כמה מהיתרונות החשובים ששיווק פייסבוק יכול להביא לעסק שלך:

מספר 1 עם שיווק בפייסבוק, אתה יכול ליצור דיאלוג בין המותג שלך לקהל שלך זה, כאשר מטופלים כראוי ועם כישורי השיווק הנכונים יכול להוביל לנאמנות, שביעות רצון הלקוחות וקשר חזק יותר בין שני הצדדים המבוססים על אינטרסים בנויים דומים.

מספר 2 עם השיווק בפייסבוק אתה יכול לשתף הודעות קצרות וקישורים או אורך ארוך של מידע עם הקהל שלך. זהו כלי שימושי מכיוון שכולם כבר נאספים במקום מסוים, תמיכה והפצה של הודעות עם הקהל שלך נעשית מהירה וקלה.

#3 אתה יכול ליצור באז גדול יותר לאירועים ולספק מקום ופלטפורמה שבהם אתה יכול להזמין את הקהל שלך לאירועים שונים.

#4 אתה יכול להפוך קידום למשהו הרבה יותר מיוחד ומבדר עבור הקהל שלך מאשר hoorah טיפוסי. יש עכשיו אפליקציות בפייסבוק שמאפשרות לך לקיים אינטראקציה עם דף הפייסבוק שלך מאפליקציות וגאדג’טים אחרים. זה מאפשר לך להפוך את האינטראקציה להרבה יותר טובה.

אם אלה אינם סיבה מספקת, יש לנו היקף רחב יותר של יתרונות שיגרמו לך להבין מדוע משווקי מדיה חברתית נמשכים כל כך ומפונקים לשיווק בפייסבוק.

שיווק מס’ 5 בפייסבוק יכול לספק לך מקום לתשאול את הקהל שלך ולעזור לך לקבל נתוני שימוש קרובים יותר על ההתנהגות שלו. עם הכמות הנכונה של זמן והשקעה ייעודיים מצידך, אתה יכול לבנות קמפיין שלם המבוסס על הקהל שלך והשאלות שהם שאלו עבור המותג ומהן הסיבות לאהוב אותו. אתה יכול להיות “מנהל תובנות” משלך ויש לך מבנה מתוכנן עבור השיווק שלך. זכור שהחזר ההשקעה של כל קהילה אינו נלקח מאינטראקציות אלא מהתובנות שאתה מקבל.

#6 עם פייסבוק אתה יכול להניע את התנועה לחנות המוצרים בפועל שלך. אתה יכול למסור כרטיסי מתנה למוצר ולשתף פרטים לא רק על חנות הפייסבוק שלך אלא גם על החנות המקומית שלך. אתה יכול לתת חלק מהסיסמאות הסודיות האלה לקהל שנבחר ולתת להם להוציא מזה משהו מיוחד. למה לא למצוא דרך לתת לאותם מעריצים נאמנים שלך, הנחת נאמנות מיוחדת.

שיווק פייסבוק מס’ 7 יכול לספק תפוצה רחבה יותר של לקוחות יעד. למרות שפייסבוק ידועה כבדרך אגב כמי שהחלה את דרכה כפלטפורמה חברתית לסטודנטים במכללה, מיליוני משתמשים כיום מרחבי העולם נעים בין הגילאים 24-52. משמעות הדבר היא, ללא קשר לאיזה קהל אתה מנסה או רוצה להתמודד, יש לך אוקיינוס של אוהדים לעבוד על כישורי השיווק שלך.

שיווק פייסבוק מס’ 8 מספק לך כלים מרובים של פלטפורמות שיווק. כלומר: דפים, קבוצות ומודעות. אם ניקח התייחסות מפייסבוק עצמה…

“דפים הם בתחילה פרופילי פייסבוק חינמיים לעסקים, ארגונים ואישי ציבור. ההבדל היחיד הוא שאין הגבלה על מספר הלייקים שאתה יכול לקבל. “

“קבוצות הן בעצם פורום לדיונים שנועדו להיות ידידותיים למשתמש בפורמט קיר.”

“מודעות הן כלי השיווק בתשלום עבור עסקים להגיע ליעדים שלהם בהתבסס על הנתונים הדמוגרפיים הרצויים שלהם.”

עם זאת, שימו לב שמודעות יכולות להיות יקרות בהתאם ליעדי המותג שלכם. עם זאת, יש עלויות ידידותיות לתקציב, מכיוון שפייסבוק מעדיפה להפעיל את הפרסום שלה לפי חשיפה או לפי קליק. תוכל להגדיר מגבלות יומיות, ובהתאם לנישה של המותג שלך, הצג למשתמשי פייסבוק מודעות רלוונטיות.

שיווק פייסבוק מס’ 9 עוזר לך עם פילוח ספציפי בשוק. מלבד העובדה שיש לה משתמשים פעילים רבים, פייסבוק היא פלטפורמה שאוספת כמויות עצומות של מידע ממשתמשיה. זו הסיבה שעסקים כל כך אוהבים להשתמש בו, כך שהם יכולים לפלח את הקהל הרצוי שלהם בהתבסס על פרופיל משתמשים ספציפי.

שיווק פייסבוק מס’ 10 הוא מפתח נהדר של קשרים בין עסק ללקוח. זכור שהשימוש בפייסבוק פותח בפניך פתח ליצירת קהילה רחבה יותר סביב המותג שלך. היא מעודדת דיונים הן בין המשווקים והן בין הקהל. זה יספק מקום לקמפיינים שיווקיים נוספים קבועים.

עם המקצוענים שהוזכרו אתה יכול לראות בקלות שפייסבוק נהדרת בחיבור עם אנשים ואכן יש לה כלים שיווקיים רלוונטיים ואידיאליים. עם זאת, לכל דבר גדול יש את המגבלות שלו.

קבל עם מידע על שיווק בפייסבוק המומחים לרשתות חברתיות

החסרונות שיש לשיווק בפייסבוק

העובדה שכל כך הרבה אנשים משתמשים בפייסבוק לעתים קרובות כל כך, ייתכן שתתקשה לפרוץ את כל זה לקהל שלך.

מאז השיווק שלה בפייסבוק, לצד השיווק תמיד תהיה שליליות. הודעות שליליות עוברות די מהר דרך הפלטפורמה הזו בדיוק כמו הודעות חיוביות.

כדי שתוכל לצבור מעריצים אתה צריך ליצור ערך לקהל שלך ולמעשה לעודד אותו לבקר שוב באתר שלך.

שיווק בפייסבוק לא יכול ליצור מודעות לחברה שלך בכוחות עצמו. קהל יחפש אותו רק אם הוא יודע את זה בשמו.

הפלטפורמה לא יכולה לעבוד בלי מטרה, ו”אני צריך להתחרות בזה” היא לא מטרה. אתה כמשווק צריך לחדד את הכישורים שלך ולעבוד עם הכלים.

זה יכול לגרום באורח פלא לכל אדם אקראי לסמן לייק או לבקר בדף שלך. כל אתר צריך שיווק שנעשה על ידי אנשים אמיתיים, כך שאתה יכול למעשה להתחיל לספר לאנשים אחרים על זה. בדיוק כמו בשיווק בפייסבוק, אם לא תבנה אותו בעצמך, הקהל לא יבוא. בטח שהוא מציע אינטראקציה עם אנשים, אבל אתה צריך לפחות קהל ראשוני מראש. זה יכול להיות מקום שקט אם אנשים לא שומעים על זה.

שיווק פייסבוק מס’ 1  פייסבוק הגדירה מחדש את תנאי הקידום שלה כדי להגביל זאת. כמותג, אתה עדיין יכול לחשוב על דרכים לתת מוצרים, אבל אתה לא יכול לגרום למעריצים לכתוב, לשלוח מדיה או לשתף כדי לעשות זאת.

פייסבוק מס’ 2  היא תוכננה להיות פלטפורמה מקוונת אינטראקטיבית כדי לעודד אנשים לשתף מידע. בעוד שלכל בעל פרופיל יש שליטה על מה שהוא מפרסם בפרופיל הציבורי שלו, חל אובדן שליטה על מי שמפרסם מידע או מה נמצא בפוסטים מסוימים אלה. למתחרים או לקהל זועם יהיה קל לפרסם פוסטים לא מושכים ומשפילים על הקיר של המותג שלך. כמשווק, אתה מתכוון לשמור על התמונה ולשמור אותה עבור המותג שלך.

#3 עלות התחזוקה יש לעדכן ולסנן את דפי התוכן שלך באופן רציף עם מידע מועיל כדי שהשיווק שלך בפייסבוק יהיה יעיל. זה דורש פיתוח של אסטרטגיות שיווק מדיה מפורטות וזו השקעה יקרה עבור תקציב פרסום קטן למסור לכל פלטפורמה. זכור שאתה לא הבעלים של הפלטפורמה יש אנשים מאחורי זה כל יום, פועל ושומר את זה תחת הסטנדרטים שלהם.

התחרות גם נעשית גבוהה יותר מכיוון שהמתחרים מודעים כעת באופן מלא יותר למה שהמותג שלך מציע בגלל השיווק שלך בפייסבוק שאתה עושה. הם יכולים בקלות לשכפל ולהתחרות נגד העסק שלך באמצעות האסטרטגיות שלך. פשוט על ידי התחזות למנוי, הם יכולים לקבל גישה לשיווק שאתה מספק רק לקהל שלך.

כפי שהוזכר קודם לכן, למרות שיש מודעות ידידותיות לתקציב, כדי לקבל את המראה האיכותי הזה ולהיראות לגיטימי לפרסום הקהל שלך באמת עולה. בעוד שהרבה דברים יכולים להיות בחינם בפרסום בפייסבוק כראוי ולמקד שוק גדול למדי הוא לא אחד מהם. זהו חיסרון גדול לעסקים שרק מתחילים.

שיווק בפייסבוק לסיכום

אז כפי שאתה יכול לראות, פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק המספקות לך שיווק בפייסבוק הן כן עזרה גדולה אם אתה משווק מודרני שבוחן שיווק מדיה. זה עוזר לבנות מוניטין ומקצועיות כאשר משתמשים בו נכון. אבל כאשר מתרגלים כלאחר יד וכמו כל פלטפורמה אחרת, זה נורמלי לדעת שיש כמה דברים שפשוט יקבלו אותנו בעת צרה. עליך לדאוג לפתח ולתחזק נוכחות בפייסבוק שאכן תשקף אותך כמקצוען תאגידי.

קטגוריות מאמרים:
שיווק דיגיטלי