פורסם ע"י ad clays
מרץ 13, 2021
123 Views
0 0

בניית קישורים לאתר – זה לא קשה כמו שאתה חושב

בניית קישורים לאתר - זה לא קשה
בניית קישורים לאתר - זה לא קשה

Share Tweet Pin it WhatsApp

להלן הטקטיקות שיעזרו לכם לבנות קישורים ולהשיג תנועה לאתר שלכם

בניית קישורים היא אחד האתגרים העומדים בפני משווקים דיגיטליים ולנסות ליישם טקטיקות שונות כדי לבצע את המשימה. להלן הטקטיקות המעטות הנדונות להלן כדי להניע את התנועה לכיוון האתר כדי ליצור הזדמנויות חדשות.

קישור אסטרטגיות בניית VS. טקטיקות

יש הבדל עצום בין יישום אסטרטגיות לטקטיקות.

יישום אסטרטגיית קישור יחיד אינו מאלץ את צוותי השיווק לפרסם את התוכן הלא רלוונטי, להתמקד במילות המפתח המשמשות את קהל היעד כדי לחפש מוצר דומה.

אז, תחשוב על הטכניקה כמנוע המניע את מאמצי בניית החיבור והאסטרטגיות כמו הצילינדרים שמחזיקים אותו פועל. עכשיו, בואו נעשה את הטקטיקה.

א. הושטת יד

רוב כל קישור גדול בניית אסטרטגיה מסתובבת סביב הושטת יד. זה המקום שבו אתרי אינטרנט יכולים לפנות לאנשים במומחיות ולהציג להם את התוכן. אבל הנה הדבר הבסיסי: אתה לא דורש ביסודו שום “תוכן” בכלל. אתה הוגן צריך להיות משהו ראוי לשבח של קישור – זה יכול להיות הפריט שלך, תועלת, סחר, המותג, או אכן אישיות.

למי אתה צריך לפנות?

  1. אנשים שאמרו את מילת המפתח של היעד במאמרים שלהם.
  2. אנשים שהתחברו למאמרים השוואתיים בנושא.

ב. בלוגים לאורחים…. עם שינוי

עיצבת את התוכן עבור אתר אחר במומחיות. הם מפיצים את זה. אתה מקשר את האתר שלך מהמאמר הזה. זה בסיסי כמו זה. איך אתה מגלה לקוחות פוטנציאליים נהדרים של פוסט מבקרים? ובכן, תוכלו להשתמש באותה שיטה שכולם משתמשים בה, שהיא לגלות יעדים שמעסיקים ביעילות בלוגרים אורחים שמשתמשים במנהלי חיפוש בגוגל. אל תחקור אתרי אינטרנט שמפרסמים את האמת שהם מכירים בפוסטים של מבקרים. הוגן מחפש יעדים משמעותיים, בשלב זה המגרש אותם חוץ מזה. רוב היעדים פתוחים לקחת פוסטים של אורחים אכן על הסיכוי הקלוש שהם לא מצהירים על כך באופן חד משמעי. אתה צריך כרגע יש רשימה של מאות אתרי אינטרנט אולי מבקר פוסט עבור. כל מה שפונה לעשות הוא להושיט להם יד, להציע את הנושאים, ולהתחיל עם פוסט המבקר שפורסם.

ג. קישור שבור

בניין חיבור שבור כולל שלושה שלבים פשוטים:

  1. מצא חיבור מנותק משמעותי באתר אינטרנט.
  2. צור משהו השוואתי למשאב השבור.
  3. בקש מכל מי שמתחבר לנכס המת לממשק instep למשאב העבודה.

ד. אזכורים לא מקושרים

הודעות מותג לא מקושרות הן הודעות על המותג שלך באתרים מבוזרים שאינן מחזירות חיבור לאתר שלך. קישורים אחוריים הם בסיסיים ביצירת מומחי אתרים, במיוחד בתוך קהילות חשובות. בעוד שגוגל תורמת הערכה להודעות מותג, ואכן על הסיכוי הקלוש שהן לא מקושרות, מצטרפים מעניקים הערכה רחוקה יותר של קידום אתרים כאות המיקום החיוני מחוץ לדף. קישורים יכולים לספק את ההערכה שברצונך להיות מוכר כאתר סופי, מהימן וחשוב. ההכרה באמצעות קישורים מהפצות מהשורה הראשונה היא מה שילווה תוקף וסמכות לאתר. זו הסיבה שאנחנו רוצים לדרוש פעילות כאשר אנו רואים לומר כי הוא לא קשור. יכול להיות הסדר בסיסי להודעות המותג הלא מקושרות האלה: לברר את הקישור, לקבל פרטי קשר, המגרש אותו, ומעקב עם האתר לנקוט בפעולה נוספת.

ה. טיוב קישורים

קישורים הם בעייתיים לבנות. אין שתי דרכים לעקוף את זה. כמובן, תוכל לבדוק את המאפיין הזה להכין על ידי בניית זרם אמין של קישורים שאינם בשימוש. בכל מקרה, שחזור קישורים שאינם במקומם הוא באופן קבוע הרבה פחות תובעני מאשר בניית אלה מודרניים מאפס.

אבל למה מצטרפים לא במקומם בתוך, מלכתחילה, מקום?

להלן שתי סיבות נפוצות:

  1. החיבור פונה מהדף המחבר.
  2. הדף המחבר חדל מלהתקיים.

ו. קמפיינים בתשלום עבור נכסים

משאבים הניתנים לקישור הם חלקים מהתכנים המצטיינות בקישורים: מנגנונים, מחשבונים, פוסטים מעמיקים ומאלפים של יומן אינטרנט, מדריכים, אינפוגרפיקה וכו ‘. אם התוכן שלך מהדהד יחד עם התכנסות נבחרה של אנשים, שיעור קטן מהם בוודאי יתממשק אליו. זה יכול להיות גם מהאתר שלהם, מפגש מיוחד, הערה על יומן אינטרנט אחר, לוח שיח, או בכל מקום אחר.

ז) לגנוב קישורים מדפי אינטרנט נחותים

ובכן, בתור התחלה, אתה רוצה לגלות אחד או יותר חתיכות נחותות של חומר שממנו תוכל לגנוב קישורים. הדרך ללא מאמץ ביותר לעשות זאת יכולה להיות לחטט בנקודה בסייר התוכן ולסנן את הדפים שיש להם מספר רב של קישורים.

סייר התוכן > להזין נושא הקשור לתוכן שלך > להוסיף מסנן תחום מפנה.

ח). שינוי ייעוד תוכן סינדיקציה

זה מתקבל על הדעת לבנות כמה קישורים פשוט על ידי שליחת תוכן למקומות מתאימים כגון קטלוגים אינפוגרפיקה, יעדי שיתוף וידאו, וכן הלאה. אבל התוכן צריך להיות בארגון מתאים כדי להיות מסוגל לעשות את זה. כאן נכנס ל.

מחשבות אחרונות

בניית קישורים היא לא מדע טילים. זה הוגן להוציא אותם להורג. זה דורש בדיקה של כל אסטרטגיה ורואה מה עובד הכי טוב בשבילך. בשלב זה, תעבוד על שינוי קנה המידה של המאמצים לבניית יותר קישורים עם פחות מאמץ.

קטגוריות מאמרים:
שיווק דיגיטלי