פורסם ע"י ad clays
נוב 16, 2021
184 Views
1 0

5 עבודות שתוכלו לעשות עם תואר ראשון בפסיכולוגיה

הנה חמש מהמשרות המובילות שסטודנטים עם תואר ראשון בפסיכולוגיה נוטים להמשיך.

תוהה לאן אתה יכול ללכת עם תואר ראשון בפסיכולוגיה? אתה אולי חושב שאתה צריך תואר שני כדי להגיע לכל מקום בתחום, אבל זה לא לגמרי נכון.

יש הרבה עובדים בפסיכולוגיה שם בחוץ. זה הכל עניין של להבין איפה המומחיות שלך טמונה ואיך אתה רוצה ליישם את הידע והכישורים שלך.

1. קצין תיקונים

תואר בפסיכולוגיה יגרום לך מוסמך לקריירה כקצין תיקונים. כקצין שחרור על תנאי או תקופת מבחן, אתה עובד מקרוב ובן אישית עם פושעים מורשעים.

לא רק שאתה עוקב אחר ההתנהגויות שלהם ועוקב אחריהם מקרוב, אלא שאתה גם מקבל להמליץ לבית המשפט לגבי גזר הדין ולקבל לתאם עם מטפלים ואנשי מקצוע אחרים המטפלים בתיקים שלהם.

2. עוזר מעבדה/מחקר

קריירה כמעבדה או עוזרת מחקר מתאימה להפליא לסטודנט הרודף תואר ראשון במדעים בפסיכולוגיה, תוך שים דגש על מחקר ועיצוב.

פסיכולוגיה ניסיונית דורשת טכנאי מעבדה וחוקרים מיומנים כדי לסייע בקידום תחום הפסיכולוגיה עצמה. מחלקות לפסיכולוגיה של האוניברסיטה, סוכנויות ממשלתיות ועסקים במגזר הפרטי מחפשים לעתים קרובות עובדים בעלי רקע במחקר ובעיצוב.

3. מומחה לשירותים חברתיים

אם אתה הולך על תואר ראשון בפסיכולוגיה וחושבים להוסיף קטין, לתת קצת מחשבה לעבודה סוציאלית.

משרות בשירותים חברתיים נמצאות בכל מקום, והן נוטות לחפש תואר ראשון בפסיכולוגיה או עבודה סוציאלית לעובדים ברמה התחלתית. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לשלב שני נתיבים אלה בעת ביצוע הקורסים המקוונים שלך.

סטודנטים רבים לפסיכולוגיה אוספים קטינים בעבודה סוציאלית ומטפחים קריירות בשירותים חברתיים עוד לפני שהם מסיימים את לימודיהם.

4. מומחה לשיקום

שילוב מחדש של אנשים בחברה הוא הליבה של להיות מומחה שיקום. קשה להתגבר על מוגבלות פיזית ורגשית, אך סטודנטים בעלי תארים בפסיכולוגיה הם מועמדים נהדרים לתפקידים אלה.

עבודות אלה דורשות לעתים קרובות תואר שני, אך חלקן מחפשות בעלי תואר ראשון כדי למלא את תפקידיהם ברמת הכניסה. חלקם אפילו מעדיפים להעסיק אנשים בעלי ניסיון אישי עם מוגבלות פיזית או רגשית.

5. נציג מכירות

ייתכן שלא תקשר באופן אוטומטי עבודה במכירות עם תואר בפסיכולוגיה. אבל, האמת היא, מכירות ופסיכולוגיה שזורות בכבדות.

מעסיקים בתחום מסוים זה מחפשים מועמדים המסוגלים לתקשר ביעילות עם מגוון רחב של אנשים. סטודנטים לפסיכולוגיה מפתחים מיומנויות תקשורת בינאישיות מתקדמות הנחוצות לקריירה מוצלחת במכירות.

נציגי המכירות המובילים צריכים הבנה מעמיקה של ההתנהגות האנושית, וזה משהו שתואר ראשון בפסיכולוגיה ילמד.

אל תניח שתואר ראשון בפסיכולוגיה יביא לך רק כמה הזדמנויות עבודה. ישנם מעסיקים רבים המחפשים מועמדים עם תואר זה מכיוון שהם מחזיקים בכישורי תקשורת מתקדמים והבנה של התנהגות ומחשבה אנושית.

תואר שני או דוקטורט בפסיכולוגיה הוא מועיל אבל לא תמיד דרישה. בכל מקום שהקריירה שלך לוקחת אותך, תואר מקוון בפסיכולוגיה יכול לעזור לך לעזור לאחרים.

קטגוריות מאמרים:
עבודה וקריירה