פורסם ע"י מדור פרסום
מרץ 9, 2021
400 Views
0 1

מה זה חברת השמה בישראל?

חברת השמה או חברות השמה רבות מפשטות את חיפוש העבודה ומאפשרות לנו לקבל פניות איכותיות יותר ממעסיקים פוטנציאלים.

חברת השמה

חברת אשר מתמקדות בהשמה מקשרות בן העובד למעסיק , אלפי קורות חיים מגיעות אל חברות ההשמה והן מסננות את הפניות ומעבירות למעסיקים את כל המועמדים המתאימים שעברנו בדיקה. מעסיקים רבים חוסכים כך זמן יקר ומייעלים את תהליך העסקת עובדים חדשים ומהצד השני אשר חברה ההשמה מחפשות עבור מחפשי העבודה מקומות עבודה ושולח עבורם קורות חיים.

חברת השמה בישראל

בארץ ניתן למצוא מספר רב של סניפים המפוזרים בכל הארץ וכל אחד שרוצה לחפש עבודה יכול להגיע אל אחד הסניפים ולהירשם , ניתן גם להירשם דרך אתר האינטרנט של החברה. ניתן למצוא חברות השמה מסוגים שונים, החל מחברות השמה כלליות המאפשרות לכל אחד לבוא ולהירשם ועד לחברות השמה המיועדים לפלחים שונים באוכלוסייה ולתחומי עיסוק שונים.

סוגי חברות ההשמה

ישנן חברות ההשמה להייטק רבות בניהן: טופ-פיק, פיקארו, עתיד, גולד וורק מיון והשמה, פארמה ג’וב, משוב 2000, מנפאואר, מאגרי אנוש, טריפלטק, חבר הון אנושי, זמיר, הורייזנס, דנאל, דואט, דאן, בגישה שונה, תות תקשורת, ניהול נטו, משרות, אדקו, אתוסיה, אורגד, אורטל, אדם- מילא, תפקיד פלוס, תימה, תיגבור, עמיתים, משאבי אנוש, קבוצת נישה, דיאלוג ועוד.

חברות השמה

אין ספק כי חברת השמה היא בהחלט הדרך הנפוצה והיעילה ביותר לחיפוש עבודה כיום. בעיקר עם פרוץ הטכנולוגיה והעולם הווירטואלי לחיינו בו לכל חברת השמה יש אפילו אתר ברשת המתעדכן כל הזמן. המבחר הוא גדול ורחב וכל אחד יוכל למצוא לעצמו את החברה שתיתן לו את הטיפול האישי, היעיל והמתאים ביותר.

קטגוריות מאמרים:
עבודה וקריירה