פורסם ע"י ad clays
פבר 16, 2021
116 Views
0 0

9 סיבות מובילות לנסות סטודיו כושר

אין אפשרות טובה יותר מאשר לנסות סטודיו כושר. להלן 9 סיבות לכך:

עבור אנשים מסוימים, הרעיון ללכת לסטודיו כושר גורם להם להתכווץ. הם חושבים שזה יקר מדי או לא אוהב להיות בסביבת אנשים אחרים מזיעים ונהמים מול מראות. אבל אם אתם מחפשים דרך חלופית להתאמן זה ייתן לך את אותו אנדורפין למהר כמו לרוץ על הליכון בבית או לעשות תלתלי שריר בסלון שלך תוך כדי צפייה בטלוויזיה.

1) יש כל כך הרבה אפשרויות!

אתה יכול למצוא אולפנים עם שיעורים באורך של 45 דקות בלבד, מה שאומר שלא תצטרכו להשקיע יותר משעה באימון שלכם בכל יום. או אולי אתה רוצה משהו ארוך יותר; יש גם שיעורים של מספר שעות זמינים. בנוסף, יש כל מיני קורסים שונים לבחירה – קיקבוקסינג, יוגה, שיעור ספינינג – ולעולם לא תשתעממו!

2) יהיה לך שותף אימון,

גם כאשר אתה לא מכיר אף אחד אחר בכיתה. החלק הטוב ביותר ב להתאמן עם אנשים אחרים הוא הידיעה שמישהו נמצא שם כדי לדחוף אותך אם אתה לא משקיע את כל המאמצים שלך בזה.

3) זה חברתי!

מלבד פעילות גופנית, אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנשים עושים באולפני כושר הוא לעשות חברים חדשים. שיעורים רבים הם שותפים או פרטיים למחצה (כלומר יותר ממדריך אחד מלמד אותם), מה שאומר שיהיו לך שפע של הזדמנויות לפגוש אנשים ולהרגיש בנוח בחדר מלא בזרים.

4) אתה יכול להשאיר את הילדים שלך עם מישהו שיודע איך לטפל בהם!

רוב מכוני הכושר מציעים טיפול בילדים במהלך היום תמורת תשלום נוסף, אבל זה שווה את זה אם אתה רוצה להתאמן מבלי לדאוג לפקוח עין על הילדים שלך בזמן שהם משחקים במקום אחר. ואולי הם יאהבו את עצמם קצת קראטה או ריקודי בטן בדיוק כמו אמא עושה!

5) השיעורים בדרך כלל מתוכנתים במפורש

כך שלעולם לא תשתעממו. אולפנים רבים משתמשים בפסקולים שאוצרים במיוחד תוך התחשבות בצרכי הלקוח שלהם. אז בין אם אתם מסתובבים לפעימות היפ הופ או עושים ברכות לשמש, אתם תתחמזו למשהו שמשמח אתכם.

6) המדריכים אינם פסיביים

רוב מאמני הכושר יציעו סיוע עם צורה ויציבה לאורך כל השיעור, כך שגם אם אתה חושב שיש לך את זה, הם יכולים לעזור עם דרכים לשפר את הטכניקה שלך ולוודא השרירים שלך להפיק את המרב מכל תנועה.

7) אתה יכול להתחזק!

שיעורים כמו קרוספיט עובדים את גופך בדרכים שונות לחלוטין מאשר צורות אחרות של פעילות גופנית לעשות. לעומת זאת, תרגילים מסורתיים מכוונים לקבוצות שרירים ספציפיות לאימוניס או כוח ; שיעורי קרוספיט רבים עובדים על כוח נפץ וסיבולת ואנרגיה כללית. זוהי דרך מצוינת לאתגר את עצמך יותר מאי פעם!

8) אתה יכול לקבל את הזיעה שלך בסביבה מהנה

אמנם אתם עלולים להתפתות להעמיס את נטפליקס, לשים קצת מוזיקה ולעבוד בבית, אבל לא כל אולפן כושר יגרום לכם להרגיש שאתם מתעמלים. דירות סטודיו רבות יקבלו נופים יפים של החוץ או יצירות אמנות ועיצוב מדהימים שישמרו על ראשכם מעורב בזמן שאתה מתאמן!

9) לבסוף

הם תמיד משנים את זה! ככל שנקדים לאבד עניין במשהו, כך גדל הסיכוי שנוותר עליו לחלוטין – כך שאולפני כושר חד-כיווניים שומרים על אנשים שחוזרים על ידי שינוי מתמיד של השגרה. אין דבר כזה חזרה כאשר אתה תמיד עושה תרגילים שונים ותרגילים בכל יום; בנוסף, שינויים אלה מגיעים בדרך כלל עם כניסות חדשות למוזיקה חדשה ומעניינת או דרכים חדשות מאתגרות להחזיק את הגוף שלך.

קטגוריות מאמרים:
ספורט