פורסם ע"י ad clays
נוב 16, 2021
233 Views
1 0

7 תנוחות היוגה הטובות ביותר לרפא כאבי גב

להלן כמה תנוחות יוגה כושר שאתה צריך לנסות עבור כאבי הגב שלך

בין אם זו הייתה תגלית אחרונה או כאב כרוני לכל החיים, ליוגה יש את התכונות שיכולות להפוך את החיים הכואבים שלך למסע קל. אם אתם חווים בעיות גב, תרגול תנוחות יוגה שונות לכאבי גב הוא בחירה מושלמת עבורכם.

עם התפתחות כוללת, תרגול היוגה מחזק את השרירים, הופך את הגוף לגמיש יותר ומשפר את המצב הנפשי של ההוויה. אתה יכול לתרגל תנוחות שונות עבור כאבי גב יש יתרונות משני חיים ממנו.

תנוחות היוגה הטובות ביותר לכאבי גב:

1. כלב הפונה כלפי מטה

זוהי דרך מצוינת למתוח את שרירי הגב התחתון, מיתרי הברך, ועגלים. החל מלהיות בתנוחת שכיבות סמיכה, הרם את הירכיים גבוה באוויר תוך שמירה על הרגליים ישרות בזמן שכל המשקל הוא להיות ממוקם על הרגליים והידיים. תנוחת הצוואר שלך צריכה להיות רגועה, תלויה בין הזרועות. או שאתה יכול להסתכל למעלה לכיוון הבטן שלך. מזרועות לרגליים, אתה שומר על יציבה הדוקה, כך הלחץ המובנה בשרירים יכול להשתחרר.

2. תנוחת ילדים

בעת ביצוע תנוחה זו, אתה יושב על הרגליים על ידי קיפול אותם. זה עוזר להוריד את הלחץ מהגב התחתון שלך. כאשר אתה נשען קדימה, אתה יכול להרגיש מתיחה עמוקה בשרירי הגב העליון שלך, הפחתת לחץ על עמוד השדרה. הוא מספק עקומה טבעית לגב, ומסייע ליישר מחדש את עמוד השדרה.

3. חתול/פרה

כאשר אתה מתרגל תנוחה זו, אתה חווה כיפוף או הרחבה בעמוד השדרה, אשר התוצאה ניידות טובה יותר של השרירים שמסביב. הלחץ והמתח שנאספו משתחררים מהשרירים האחוריים. לכן, זה יכול בחירה מצוינת בשבילך אם אתה רוצה לתרגל תנוחות יוגה עבור כאבי גב מאז אין לחץ יש על הגב בעת ביצוע תנוחה מסוימת זו.

4. תנוחת ספינקס

שוכב על הגב, אתה מניח את משקל הגוף על המרפקים שלך ופנים קדימה יש מתיחה נחמדה בשרירי הגב שלך. כמו כן, אתה מפעיל את שרירי הירכיים שלך, ירכיים, ועגלים עבור יציבה טובה יותר ואיזון לאורך התנוחה. כמו כן, אתה מפעיל את שרירי הליבה כדי לקבל כוח בטן טוב יותר הנדרש לתרגול תנוחות יוגה שונות אחרות.

5. טוויסט על-קולי

חבקה את הברכיים בזמן ששכבת על הרצפה והורד את הברכיים לצד אחד בזמן שעמוד השדרה שלך צריך לשמור על קשר עם הרצפה. התנועה המפותלת של עמוד השדרה משחררת אותו ומרגיעה אותו על ידי שחרור כל הנטל ממנו. עם זאת, אם אתה מרגיש אי נוחות כאשר אתה מבצע את התנוחה הזאת, אתה צריך להפסיק.

6. בייבי קוברה

אתה מרים את פלג הגוף שלך כדי לשמור על התמיכה שלך על הזרועות, וכתפיים. יש מתיחה של שרירי החזה, אזור הבטן ושרירי הזרועות. בזמן תרגול קוברה התינוק, לנסות לשמור על הכתף שלך מן האוזניים שלך, כדי לא להיות כל אי נוחות בשרירי הגב העליון שלך.

7. רגליים במעלה הקיר

שוכב על הרצפה ליד קיר, להרים את הרגליים כדי לתמוך בהם על הקיר. שמירה על הרגליים ישר במשך זמן מה, אתה מתחיל להרגיש תחושת צריבה מיתרי הברך שלך. זוהי אחת תנוחות היוגה הגדולות לכאבי גב כדי להוריד מתח, לשחרר לחץ על הגב, ולתת לדם לזרום למוח שלך. זה משפר את העיכול ואת תנוחת הגוף.

אם אתה רוצה ללמוד יותר, אתה יכול להצטרף למרכז כושר יוגה כדי לקבל הבנה טובה יותר של תנוחות שונות. אתה עד לשינוי מדהים ביציבה שלך, הרכב הגוף אם אתה עושה את התרגול השגרה היומית שלך.

יוגה לכאבי גב מהווה יתרונות עצומים לכולם. החל מלשמור על עמוד השדרה שלך בריא ויישר באופן טבעי ועד להפחתת הלחץ מפעם לפעם, יש בו את כל מה שאתה צריך לחיים בריאים.

קטגוריות מאמרים:
ספורט