פורסם ע"י ad clays
מאי 16, 2021
161 Views
0 0

4 דרכים לעודד פעילות גופנית רבה יותר

מחפש דרכים להגביר את הפעילות הגופנית, לא משנה כמה קטן, זה תמיד יהיה מועיל לבריאות שלך ולאורח החיים. הנה ארבע דרכים לעשות זאת.

למרות שזה כל כך פשוט וטבעי, אנשים רבים לא מבינים כמה הם מזניחים פעילות גופנית במהלך יום עמוס. זה יכול להגיע לסוף יום העבודה, ואתה מבין שלא זזת מהשולחן שלך בשמונה שעות, או אולי אתה פשוט מנסה להגדיר לעצמך כמה יעדי כושר חדשים.

1. שקול מחדש את אפשרויות התחבורה שלך

נהיגה במכונית יכולה להיות בלתי נמנעת במצבים מסוימים, במיוחד אם אתה גר באזורים כפריים ללא שום דבר במרחק הליכה קל. אם אתה יכול להרשות לעצמך לשקול מחדש את אפשרויות התחבורה שלך, עם זאת, אתה צריך.

אם אתה יכול ללכת למיקום במקום לנהוג, בין אם זה הליכה לעבודה, הליכה לחנויות, או כל אירוע אחר, אז זה תמיד מעודד לעשות זאת. אם אתה לוקח תחבורה ציבורית, אתה יכול לנסות לרדת מהאוטובוס שלך תחנה מוקדם וללכת את שאר הדרך, או לעשות את אותו הדבר עבור הרכבת. אם אתה בוחר לקחת את הרכבת במקום, אפילו הליכה (ודרך) התחנה היא פעילות גופנית יותר ממה שהיית מקבל בעת נהיגה.

2. מצא תחביב אינטנסיבי

תחביבים הם דרכים נהדרות לחקור תחומי עניין חדשים ולהעביר את הזמן, אבל הם גם הזדמנויות אידיאליות כדי לקבל יותר פעילות גופנית. ישנם תחביבים רבים שיכולים לעודד זמן בילה בחוץ ודרישות פיזיות יותר, ואלה יכולים אפילו להיות יחד עם תחומי עניין אחרים שאולי יש לך.

לדוגמה, אם יש לך תשוקה לבעלי חיים, תחביב כמו רכיבה על סוסים ואימוני סוסים יהיה הזדמנות נהדרת לפעילות גופנית. אם אתם אוהבים ספורט, תוכלו להחליף שיעור התעמלות או מפגש מקורה למשהו בחוץ כמו טיפוס צוקים או ספורט מים.

3. קח את המדרגות

בכל הזדמנות, תמיד לקחת את המדרגות, אם זה כמה מדרגות קטנות או גרם מדרגות גדול. אם אתה יכול להימנע מהמעלית או מהמדרגות הנעות, אז בהחלט לנסות.

אתה יכול אפילו לשלב את זה בשגרת אימון שיש לך. אם אתה בדרך כלל יוצא לריצה, הליכה או לרוץ על מסלול שאין לו מדרגות, אתה יכול לשנות את המסלול שלך כדי לכלול יותר של שיפוע?

4. לחשוב אחרת על יותים חברתיים

יש הרבה דרכים לשלב יותר פעילות גופנית לתוך outings חברתי אם אתה חושב יותר יצירתי על זה. אם אתה פוגש חבר לקפה, אתה יכול לטייל בפארק עם קפה ללכת במקום לשבת?

אם אתה בדרך כלל נפגש לארוחת צהריים במסעדה, אתה יכול לתפוס אוכל בדרכים ליהנות במהלך טיול מזדמן?

כאשר מנסים לחשוב על האירוע החברתי הבא שלך , אתה יכול גם להציע לנסות משהו חדש שיאפשר לכולם לזוז. במקום להיפגש בבר המקומי שלך, אתה יכול להיפגש בחדר כושר או בשיעור ריקוד ולנסות משהו קצת שונה.

קטגוריות מאמרים:
ספורט