פורסם ע"י ad clays
מרץ 16, 2021
187 Views
0 0

10 הרגלים בריאים של ספורטאים מקצוענים

עשרה הרגלים בריאים של ספורטאים מקצוענים שאתה יכול ליישם לתוך החיים שלך.

בין אם אתם רוצים פשוט להישאר בכושר או לאבד כמה סנטימטרים מסביב למותניים, פעילות גופנית היא המפתח. זה לא יעזור לגמרי בפני עצמו, אתה צריך לזווג אותו עם תזונה מאוזנת, אבל הגדלת כמות הפעילות הגופנית שאתה עושה היא התחלה נהדרת. אבל זה יכול להיות קשה לדעת מה לעשות, מה לאכול, ומתי לעשות דברים מסוימים.

דרך טובה אחת לחפש עצה היא לראות מה ספורטאים מקצוענים עושים. אתה אולי חושב שלעולם לא תוכל להתאמן כמו ספורטאי מקצוען, ואתה לא חייב, אבל אתה יכול לחקות חלק מהדברים שהם עושים. אם תסתכלו על ספורטאים מקצוענים רבים תראו שהם למעשה עובדים עם חברות בריאות וכושר רבות, החל תוספי מזון ועד ציוד התעמלות.

חימום

זה אולי נשמע כמו דבר פשוט, וזה באמת. אבל לפני כל תרגילים בכלל, זה תמיד הכי טוב למתוח ולחמם את השרירים שלך. זה לא רק יתחיל לקבל את קצב הלב שלך עולה מוכן לאימון, אבל זה גם מתחיל לחמם את השרירים שלך מדי ומפחית את הסיכון של פציעה קורה.

להתקרר

בדומה לקצה לעיל, חשוב באותה מידה להתקרר בסוף אימון. שוב, זה יכול להיות קצת פעילות קלה כגון ריצה איטית ומתיחה, רק כדי לעזור לשרירים אלה להתאושש, וגם כדי להוריד את קצב הלב לאט. ספורטאים מקצועיים לעתים קרובות לעשות מפגש צינון לאחר משחק כי הם יודעים כמה חשוב לשמור על גופם.

פיזיותרפיה

ביחס להתקררות, היבט נוסף של התאוששות הוא פיזיותרפיה. אם אתה מרגיש לחץ בשרירים מסוימים, או אי נוחות כאשר אתה זז, זה יכול להיות בעיה הבסיסית, ופיזיותרפיה יכולה לעזור לך לזהות מה לא בסדר, וכיצד לתקן את זה. בעיות מסוימות עשויות גם להיות קבוע על ידי עיסוי ספורט פשוט כדי לשחרר אותך כאשר השרירים מתוחים, פתרונות אחרים עשויים להיות תרגילים קטנים לעשות כדי לעזור לחזק חלקים של הגוף שלך. כל חשוב באותה מידה כדי לשמור על הגוף שלך בכושר.

הישארו עם לחות

אתה עשוי לראות הרבה ספורטאים מקצוענים שותים משקאות ספורט מיוחדים כדי לעזור להם, אלה בדרך כלל מכילים ויטמינים שעשויים לעזור לתת להם קצת יותר אנרגיה, אבל מים פשוטים ופשוטים הוא הטוב ביותר. ככל שתשתה יותר מים, כך תרגיש טוב יותר בעת פעילות גופנית, וזה גם טוב להיבטים אחרים של הבריאות שלך מדי, עוזר לשמור על האיברים הפנימיים שלך נקי, נותן לעור שלך גמישות טובה יותר, בין יתרונות אחרים.

אם אתה הולך לעשות את זה, תעשה את זה נכון

אם אתה הולך לבצע תרגילים חוזרים ונשנים, אז יש שתי דרכים לעשות את זה. במהירות, ובהשלמת רבים מהנציגים שלך, או לאט, ולקבל אותם נכון. כאשר אתה מנסה לדחוף את עצמך כדי לקבל אימון מעל וגמר עם, אתה בסופו של דבר לא משלים את כל העבודה שלך ברמה הגבוהה ביותר, ולכן מחצית העבודה שאתה עושה הוא גם לא יעיל או יכול להוביל לפציעה.

עושה את זה לאט ולקחת את הזמן שלך מאפשר לך להשלים תרגילים כראוי, מקבל יותר תועלת לעשות אותם. זה גם עוזר למנוע כל פציעות מלקרות כפי שאתה לא דורש יותר ממה הגוף שלך יכול להתמודד.

תקשיב לגוף שלך

הנקודה האחרונה מעבירה אותנו לנקודה הבאה שלנו. תקשיב לגוף שלך. זה לא באמת הולך לדבר איתך, אבל זה יגיד לך דברים אם אתה דוחף את עצמך רחוק מדי. השרירים ירגישו מתוחים, הפה שלך עלול להרגיש יבש, אתה יכול אפילו להתחיל להרגיש כאב מהתכווצויות. משמעות הדבר היא שאתה צריך להתאים את העבודה שלך, וכנראה לשים לב כמה נקודות שהועלו לעיל. אבל בסופו של דבר, אם תקשיב לגוף שלך, ולהתאים את השגרה שלך, הגוף שלך יודה לך על זה.

עבוד על שרירי הליבה שלך

עכשיו תמצאו מאמנים וספורטאים אישיים רבים מדברים על עבודה על שרירי הליבה שלך, ויש סיבה לכך. הם לא רק עוזרים להגן על עמוד השדרה שלך על ידי לקיחת המתח מפני עומסים מוגזמים, אלא הם גם עוזרים להעביר כוח סביב הגוף, כך שלא משנה על איזה חלק של הגוף שלך אתה עובד, הליבה שלך תמיד תעבוד. חיזוק שרירים אלה ימנע פציעות ויאפשר לך לבצע כמיטב יכולתך.

אתה לא צריך להתאמן לתקופות ארוכות.

כולנו חיים חיים עמוסים, ויש זמן פנוי הוא מותרות. יש ימים שיהיו לך יותר מאחרים. אז כשיש לך יום שבו דוחפים אותך מעט, במקום פשוט להחמיץ פעילות גופנית כי אתה לא יכול לקבל את השגרה הרגילה של שעה, פשוט לעשות שגרה קצרה יותר, או אולי משהו קצת שונה. עדיף לעשות אימון קצר מאשר לא להתאמן בכלל, זה רק כדי להפיק את המרב מהזמן שלך.

חשוב להירגע.

בריאות הנפש חשובה לא פחות מהבריאות הגופנית, ופעילות גופנית יכולה לעזור עם שניהם על ידי שאיבת אנדורפינים סביב הגוף. אבל זה גם טוב להירגע מדי, לפעמים אתה צריך לקחת יום חופש מפעילות גופנית כך הגוף והנפש שלך יכול להתאושש. אתה יכול לבלות את הזמן הזה בקריאת ספר, לשחק במשחקי וידאו, או פשוט לצאת וליהנות מטיול ארוך ונחמד. עם זאת אתה בוחר לבלות את הזמן הזה, אתה תרגיש טוב יותר עושה משהו שאתה נהנה ולתת לגוף שלך הפסקה.

לישון קצת

ההרגל האחרון שלנו שספורטאים מקצוענים ממליצים עליו הוא לישון לילה טוב. הפעם מאפשר לגוף שלך לנוח ולהתאושש, משהו שחזרנו על כך דרך הפוסט הזה. כמות השינה המומלצת היא 7-9 שעות למבוגר, ואם אתה מכה אתזה, זה ישים אותך במקום טוב לאימונים שלך. עם זאת, מניעת שינה, כמו גם שינה יתר, יכול לעתים קרובות להוביל כמה תופעות לוואי לא בריאות כגון חוסר אנרגיה, האטת חילוף החומרים שלך.

קטגוריות מאמרים:
ספורט