פורסם ע"י מדור פרסום
מאי 17, 2022
39 Views
0 0

חולצה של ריאל מדריד: חנות חולצות ריאל מדריד

מחפשים חולצות כדורגל של ריאל מדריד ? מצאתם! חולצות של כל הקבוצה, כל חולצות הכדורגל של ריאל מדריד , אחת הקבוצות הטובות ביותר בליגה , כמו גם כל התלבושות הרשמיות נמצאות בחנות זו.

 


 

לחץ כאן לצפייה בכל החולצות


חולצות כדורגל אמיתיות של מדריד

ריאל מדריד CF הוא מועדון ענק המשחק בליגה הספרדית והוא האלופה בהגנה העונה. עבור רבים, ריאל היא המועדון הגדול בכל הזמנים. ואיך אתה יכול להוכיח שהם טועים, שכן ריאל מדריד הוא המועדון המצליח בעולם.

שיא ההישגים של המועדון הוא עצום, 34 אליפויות ליגה ספרדית, 4 גביעי עולם למועדונים אבל מעל הכל 13 ליגות אלופות. זה האחרון כמעט לא אמין שכן המועדון השני הכי מצליח בתחרות זו הוא מילאן עם 7 ניצחונות בלבד! זה מראה את גדולתו של המועדון הזה, שראה אגדות כדורגל רבות לובשות את החולצה שלו : זינדין זידאן, ראול, רונאלדו, כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס ובנזמה.

בעונות האחרונות הצליחה ריאל מדריד לזכות ב-3 ליגות רצופות, דבר שמעולם לא קרה בתולדות ליגת האלופות. האדריכלים העיקריים של ההצלחה הזו הם כמובן זידאן כמאמן, אבל על המגרש, כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס , מודריץ’, קרוס, מרסלו ובנזמה הופיעו בצורה מדהימה.

בבית, בסנטיאגו ברנבאו, המועדון משחק בכל עונה עם החולצה הלבנה המסורתית שלו. העונה הזו אינה יוצאת דופן, שכן אדידס, ספקית המועדון, מציעה חולצה לבנה עם פרטים ורודים לחולצת הבית של המועדון, חולצת חוץ ורודה ולבסוף חולצה שלישית שחורה .

אנו מציעים לכם גם את האפשרות לנהור את חולצת ריאל שתזמינו עם שם השחקנים הטובים ביותר של המועדון שתבחרו, בנזמה, סרחיו ראמוס, קרוס, מודריץ’, אדן הזאר או אחרים.

חולצת בית של ריאל מדריד

חולצת הבית של ריאל מדריד היא אחת מחולצות הכדורגל האייקוניות ביותר. ואכן, החולצה הלבנה של ריאל מדריד היא פשוט פריט חובה אם אתה אוהד של הבית הלבן. שוב השנה, אדידס, הספקית ההיסטורית של ריאל מדריד, מציעה לכם חולצת בית אלגנטית מאוד של קאסה בלנקה בלבן. אם אתה אוהד של שחקן ריאל קארים בנזמה, אז אתה חייב לעצמך לקנות את חולצת הבית הזו של ריאל מדריד 2020/21 . חובה לטיול הבא שלך בסנטיאגו ברנבאו . יתרה מכך, השנה צווארון חולצת הבית עובד בצורה שונה מה שהופך את חולצת ריאל מדריד למסוגננת עוד יותר!

חולצת חוץ של ריאל מדריד

השנה, מועדון Merengue החליט להכות חזק על חולצת החוץ של ריאל מדריד ! ואכן, המועדון של סרחיו ראמוס החליט להתחיל עם חולצת חוץ ורודה ושחורה . זהו הימור אמיתי עבור המועדון של בירת ספרד שמעולם לא השיקה חולצה ורודה של ריאל. חולצת החוץ הזו של ריאל מדריד 2020/21 ללא ספק תעורר הרבה ויכוחים בקרב הסוציוס מדרילנס. עם זאת, אם אתם עוקבים אחרי מעלליו של מועדון ריאל מדריד במשך שנים, אל תהססו לקנות את החולצה החדשה הזו של ריאל מדריד . יתר על כן, אתה יודע עכשיו שכל החולצות החדשות של ריאל מדריד נמצאות ב-Foot-Store, אבל גם כל החולצות הזולות של ריאל מדריד .

חולצה שלישית של ריאל מדריד

לאיזה מועדון יש היסטוריה כמו לריאל מדריד בליגת האלופות? פשוט אף אחד. לכן, מדי שנה, החולצה השלישית של ריאל מדריד היא פשוט הצלחה אדירה. ואכן, כל אוהד ריאל רוצה להחזיק את החולצה של ריאל בליגת האלופות. אז אל תהססו, השנה החולצה השלישית של ריאל מדריד היא יופי מוחלט. חולצת אדידס זו הצלחה אמיתית ותשמח את המעריצים. תעשה כמו קארים בנזמה, לבש את החולצה השלישית של ריאל מדריד והמשיכו לכבוש שער אחרי שער.

קטגוריות מאמרים:
ספורט