פורסם ע"י ad clays
אפר 16, 2021
90 Views
0 0

איך אני יכול לחזור לכושר תוך 30 יום?

איך לחזור לכושר תוך 30 יום?
איך לחזור לכושר תוך 30 יום?

Share Tweet Pin it WhatsApp

זה לא בלתי אפשרי לחלוטין. אנו מאמינים כי טיפים מועילים אלה יסייעו לך לחזור לכושר בעוד 30 יום.

דבקות בשגרת אימונים יכולה להיות מרתיעה גם בנסיבות הטובות ביותר. כשהחיים עמוסים או שמגיפה עולמית מכה, והגישה שלכם לחדר הכושר מוגבלת, קל מדי ליפול מהרגל האימון הרגיל שלכם.

כמו אנשים רבים, ייתכן שתקופת ההסגר שיבשה את התקדמות הכושר שלך או מנעה ממך להתאמן לגמרי. עם הקיץ כבר כאן, אתה תוהה אם אתה יכול לאבד קילוגרמים הסגר אלה לפני הקיץ הוא בעיצומו. בעוד עיצוב ב 30 ימים עשוי לדרוש מוטיבציה גדולה ומשמעת,

להיכנס להלך הרוח הנכון

הלך הרוח הוא הצעד הראשון לאתחול מחדש של שגרת הכושר שלך. הלך הרוח הנכון עוזר לך לחזור לכושר על ידי מענה מדוע אתה רוצה להתחיל מחדש את מסע הכושר שלך ומה ימשיך אותך כאשר הזמנים נעשים קשים. זה ישמור אותך מוטיבציה, וזה גם יחזק את המשמעת שלך כאשר כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להפסיק ולמלא את עצמך עם צ’יפס וגלידה.

הבנת הסיבות שלך להתחיל תוכנית הרזיה או תוכנית רווח שרירים ישמור אותך מוסמך, ובכל פעם שאתה שואל את עצמך למה אתה עושה את זה, תהיה לך תשובה מספקת מוצקה להזכיר לעצמך.

הגדרת יעדים מציאותיים

כאשר אתה מתחיל להתאמן שוב, הגדרת יעדים מציאותיים לטווח קצר היא קריטית. במקום להישבע ללכת למכון הכושר חמישה ימים בשבוע או להירשם למרתון, התחל בקטן על ידי אימון שלוש פעמים בשבוע במשך 30 דקות לפחות. לאחר מכן, בהדרגה לבנות עד מטרות תובעניות ומאתגרות יותר עם התקדמות השבועות.

הקפד להגדיר מטרות מבוססות ביצועים (“אני רוצה לרוץ 5K בלי לעצור”) בניגוד מטרות מבוססות גוף (“אני צריך לרדת במשקל כדי שאוכל להיראות טוב יותר בביקיני”) כדי להבטיח שאתה לא להסתבך במוטיבציה הלא נכונה. בעשותך כך, תוכלו לראות כושר כחלק מאורח החיים שלך ולא רק תיקון מהיר כדי לקבל את גוף הקיץ החלום שלך.

לעסוק באימון אינטרוולים בעצימות גבוהה

מכיוון שאתה מנסה לחזור לכושר בתוך פרק זמן קצר, לקבלת תוצאות מהירות, לעסוק בתרגילי חיזוק גוף מלא ואימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה. שגרה זו תעזור לך להשיג שתי מטרות על ידי פיסול וגוון השרירים שלך תוך שריפת שומן. אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה עובד על ידי תרגילים נמרצים לסירוגין עם תקופות מנוחה קצרות כדי לתת לך תוצאות טובות גם עם אימונים קצרים יותר. כוון לשלושה ימים של אימוני אינטרוולים בעצימות גבוהה ותקופת מנוחה של יום אחד בין לבין כדי להרגיע את השרירים ולסייע בהתאוששות.

התמקדות בעקביות

עקביות היא המפתח בכושר גופני. בעת אתחול מחדש של משטר הכושר שלך, זה חיוני כדי להגדיר מבנים שהופכים את זה בלתי אפשרי להיכשל. גבש תוכנית אימונים מפורטת למעקב, להירשם לשיעורי אימון קבוצתיים או לשלם מראש עבור אימונים פרטיים עם מאמן כושר.

תזמן את האימונים שלך שבוע קודם לכן ותן להם חריץ בלוח השנה שלך. תזמון האימון מראש נותן מקום לתזמון מחדש אם משהו יצוצו, ועליכם להזיז דברים. זה יאפשר לך להעביר את האימון שלך לחריץ אחר בלוח הזמנים שלך במקום לדלג עליו לגמרי.

לאכול טוב יותר

מזון הוא הדלק לגוף שלך ויש לו השפעה משמעותית על רמת הביצועים והכושר שלך. תזונה בריאה כשלעצמה יכולה לעזור להפחית את אחוזי השומן בגוף ולשמור על מסת גוף רזה. סדר את הדיאטה שלך על ידי חיתוך מזון מעובד ומהיר, לאכול שפע של מזונות טריים והרבה פירות וירקות תוך הבטחת שתמצא איזון של חומרים מזינים.

זכור לשתות הרבה מים כדי לשמור אותך hydrated, פחות רעב, וגמיש יותר בזמן שאתה מתאמן, כמו מים עושה את הרצועות והשרירים שלך רופף יותר.

זה לא משנה את משך הזמן שחלף מאז האימון האחרון שלך. החזרת הכושר וחזרה לכושר תמיד אפשרית. הנכונות שלך והלך הרוח הנכון הם כל מה שאתה צריך כדי לגלגל את הכדור. ברגע שאתה מתחיל שוב, להגדיר מטרה ברת השגה, לקחת את הדברים לאט תוך כדי הקלה לתוך השגרה שלך, ולזכור עקביות היא המפתח לחזור לכושר הטוב ביותר שלך. זכור כי אתה יכול לשנות את הגוף שלך בחודש, אבל רק אם אתה מתחיל היום.

קטגוריות מאמרים:
ספורט