פורסם ע"י מדור פרסום
מרץ 31, 2021
326 Views
0 1

ההצלחה של החלקה יפנית בישראל

ההצלחה של החלקה יפנית בישראל היא כבר הצלחה מוכחת. בשנים האחרונות, נשים רבות פנו לטיפולים של החלקה יפנית, על מנת להעניק לשיערן מראה חלק ואסתטי. החלקה יפנית, הינו תהליך שבמהלכו, לשורשי השיער מוחדר חומר המאפשר למגהץ הקראמי להחליק את השיער ולהעניק לו, מראה חלק ומבריק.

החלקה יפנית

בחומר שמוחדר לשיער, בעת התהליך של החלקה יפנית, ניתן למצוא רכיבים שמזינים את השיער המועשרים במינרלים ובמולטי ויטמינים.

טיפולים של החלקה יפנית מתבצעים בכל הארץ, במספרות ע”י מעצבי שיער שעברו הכשרה מיוחדת לבצע את הטיפולים.

אין כמו החלקה צרפתית

החלקה צרפתית היא ההחלקה המועדפת עבור הרבה מעצבי שיער. התהליך של החלקה צרפתית קצר יותר לעומת תהליך של החלקה יפנית, ולאחר ביצועו, אין צורך להשתמש בתכשירי עזר כדי להעניק לשיער ברק או מגע רך של משי.

לאחר תהליך של החלקה צרפתית, את יכולה לסרק את שיערך, להרגיש את הרכות שלו, לראות את הברק שלו ולהרגיש שנולדת מחדש, אבל הפעם עם שיער אחר לגמרי. החלקה צרפתית, היא חדשה יותר לעומת החלקה יפנית, והיא פועלת על פי אותן העקרונות, של החדרת חומר לשורשי השיער, ומעבר עם מגהץ קראמי להחלקת השיער. אך התהליך של החלקה צרפתית, קצר יותר, בגלל סוג החומרים שבהם נעשה שימוש בעת תהליך ההחלקה.

לפני שאתן מחליטות באיזו החלקה לבחור, החלקה צרפתית או החלקה יפנית, מומלץ להתייעץ עם הספר שלכן.

עוד מאמרים

החלקה לוריאל למי שרוצה החלקה איכותית

החלקה לוריאל, הינה החלקה צרפתית שהצטרפה לאחרונה לטיפולי ההחלקה המוכרים והנפוצים יותר. החלקה לוריאל, מבית היוצר של בית לוריאל, נחשבת להחלקה איכותית והיא מבוצעת באמצעות חומרים איכותיים של בית לוריאל. החלקה לוריאל הינה שיטה להחלקת שיער אשר פותחה ע”י חברת לוריאל פרופסיונל בצרפת, ולכן, אף היא נקראת החלקה צרפתית.

החלקה לוריאל, הינה מתבססת על מוצרים מסדרת אקסטנסו, אשר כוללת חומרים המותאמים לסוגי השיער השונים והיא עושה שימוש במחליק שיער קראמי. בדומה להחלקות שיער אחרות, גם החלקה לוריאל מעניקה שיקום והבראה לשיער פגום, ע”י החדרת חומרי הזנה ומינרלים לתוך גוף השערה המטופלת. החלקה לוריאל, נחשבת לאחד מסוגי ההחלקות המבוקשים ביותר בעולם.

קטגוריות מאמרים:
נשים