פורסם ע"י ad clays
אוג 17, 2021
153 Views
0 0

8 טיפים עבור רוכשי בתים כדי לקבל את העסקה הנכונה

המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לבחור בית להשקעה כלכלית בצורה נכונה

ציד בתים משפיע על אחת ההחלטות הקריטיות ביותר שתקבל אי פעם. זוהי השקעה בעתיד שלך; זה ישפיע על העבודה שלך, היציבות הפיננסית, ואת ההוצאות שלך. קניית בית העונה על כל הדרישות שלך והוא תחת התקציב שלך היא עסקת הבית אתה חייב לנהל משא ומתן.

מקבל את המחיר הנכון:

1. נמכר, לא נמכר, ושל השוק:

אתה חייב להסתכל על המחירים של נכסים שנמכרו לאחרונה באותו אזור ביחס לתכונות שלהם, שירותים, ומחיר. הכירו את גרף התמחור: עלות למטר מרובע, שירותים מלווים, משופצים או דורשים שיפוץ. מפה את המאפיינים שנמכרו ופרט את התכונות שלהם, כך שתקבל את הרעיון של אופן ביצוע התמחור. לאחר מכן תוכלו להשתמש במפה וירטואלית זו כדי לנהל משא ומתן על מחיר מקום האירוח שאתם שמים עליו עין.

כמו כן, ודא שיש לך אפשרויות לחקור בשוק. לאחר נכסים דומים כדי לאזן את המחיר והתכונות נותן לך פרספקטיבה רחבה יותר על העסקה הנכונה.

2. מצא סוכן נדל”ן:

מתווך הוא סוחר מנוסה שקונה ומוכר את הבתים או מקל על עסקה זו. הוא המדריך המקצועי שלכם שיעזור לכם למצוא את הנכס שמתאים לדרישות שלכם.

במקרה זה, המתווך שלך חייב לא רק לרשום את הנכסים הזמינים בחוף מירטל; הוא חייב להכיר את התקציב שלך, סוג הבית שאתה רוצה (דירה, בית עירוני, בית יחיד), השכונה ולהציע בהתאם. קניית בית היא הישג גדול, ואסור לך להיכנס אליו עיוור. תן לסוכן הנדל”ן שלך להיות המסנן שנותן לך רק את ההצעות הטובות ביותר.

סוכן נדל”ן מקבל תשלום בין אם יש לך קנייה טובה או לא. אבל סוכן טוב יאפשר לך זמן ומרחב להחליט על המחיר וגם לרמוז אם הוא חושב כי הבית הוא במחיר מופקע; הוא ייעץ לך על מגמת השוק, כך שאתה קונה את הבית כאשר הזמן, המחיר, ואת הנכס הוא הנכון בשבילך.

הוא גם ייעץ על בדיקה ביתית ויזהה אותך כמפקח בית טוב לעיון שלך.

3. קבל אישור מראש:

אתה לא מתעורר יום אחד וקונה בית אלא אם כן אתה, למעשה, סוכן נדל”ן. אתה דורש תכנון פיננסי, יציבות בעבודה ויחסים טובים עם הבנק שלך (אין הלוואות שטרם נפרעו, דירוג אשראי טוב). קבלת אושר מראש חייבת להיות הצעד הראשון שלך, לא האחרון במהלך תהליך בניית הבית. זה מתקן את התקציב שלך ומאפשר לך להסתכל על נכסים שנופלים בטווח המחירים שלך. אתה מתקן את הריבית לפני הזמן למשך 3-4 חודשים לפחות במקרה שאושר מראש.

המלווה יבחן את העסקאות הפיננסיות הקודמות שלך, את דירוג האשראי ואת החובות וההחזרים הקודמים שלך. ודא שאין לך תשלומים שטרם נפרעו וציון אשראי מצוין:

4. שמור והיצמד למקדמה שלך:

הימנעו מרכישות גדולות ומיותרות והיצמדו לתקציב קטן כדי להציל את הבית שלכם. אתה לא רוצה מצב של בקבוקים אחרי הקנייה, אז אתה חייב לשמור על יוקר המחיה היומי שלך עד שההלוואות ישולמו, ואתה חופשי כמו קודם.

תשלום מקדחה נותן לך יתרון בהחזר החוב. שים קצת כסף בצד עבור מקדמה כדי להפחית את הסכום שאתה משלם וריבית בסוף. מקדמה גם מבטלת את הצורך בביטוח משכנתא.

אם אתם מחפשים אפשרות מקדמה קטנה, ייתכן שתרצה לבחור הלוואות FHA: זמין לשימוש בכל מקום, אפס למטה הלוואות USDA: עבור אזורים כפריים, הלוואות VA: עבור אנשי צבא, ותיקים, בני זוג.

5. בקרו בבתים פתוחים:

בתים פתוחים יכולים להיות מאוד מאירי עיניים בעת בחירת הבית הנכון כפי שהוא מאפשר לך לחקור מבלי לשקול את הכספים שלך. אתה מקבל את הרעיון של מחיר השוק, ומאפשר לך להביא את הרצונות / הרצונות שלך לפרספקטיבה ולהשוות אותו עם מה שאתה רואה. ביקורים אלה מאפשרים לך ללמוד על פריסות, מושגים ורעיונות משפטיים חדשים שיעזרו בטווח הארוך בעת בחירת הבית שלך, ויעזרו לך לבחור את הטוב ביותר שאתה יכול לקבל במחיר ריאלי.

6. ערוך רשימת פעולות לביצוע:

אתה צריך להגדיר את סדר העדיפויות שלך בזמן שאתה בציד הבית. בחירת בית חלומותיך היא השקעה חד פעמית; זה יותר תהליך שמגשים משאלות. בדיקת האלמנטים שאינם ניתנים למלוך מוצעת מאוד במקרה זה. אולי תרצי חדר ארונות או חדר כביסה, אולי בריכה.

ייתכן שתרצה מספר קבוע של חדרים, דרישות מקום עבור המשפחה שלך, ומתקנים חיוניים אחרים כמו ארונות מטבח ואחסון, מים ללא הפרעה, חשמל, חצר / פטיו. תדרוש ותמצא אותו.

להיות בררן; זה הולך להיות הבית שלך.

7. מיקום:

המיקום הוא החלק המכריע ביותר כאשר אתה על ציד בית. שכונה טובה יכולה לערוב לאווירה חיובית, לשיתוף פעולה קהילתי ולקהל חברתי. חפש שכונה עם גישה נוחה לבתי ספר, בתי חולים או כל מוסד אחר שהם צרכים בסיסיים / יומיומיים. בחר בית המספק גישה נוחה לכביש הראשי, מצטלב בנתיבי הנסיעה או נמצא ליד המשרד שלך.

8. לשכור שמאי בית:

אל תיקח את הבית כמובן מאליו; למעשה, תהליך הבדיקות הביתיות מורכב מגורמים מסוימים הדורשים מחקר יסודי. פקחי הבית הם אנשי מקצוע המספקים לך תובנות חשובות שיעזרו לך להבין נדל”ן מנקודת מבט של איש מקצוע. הם מעריכים את יסודות הבית, עליית גג, מרתף ומוסך, גגות, קירות, מערכות חשמל ואינסטלציה, ותכונות חיצוניות כמו צבע ומסילה צדדית, אורות, שקעים. אתה חייב להיות נוכח לבדיקת הבית.

מסקנה:

בתי חלומות דורשים הרבה עבודה ומאמץ. הציד לא הולך להיות קל מאוד, אבל זה הולך להיות שווה את זה. עם הנקודות החיוניות המכוסות, אתה יכול להיכנס לשוק הדיור כדי לוודא שתמצא את הטוב ביותר עבור התקציב שלך. השוק רחב, ותמיד יש את הבית הבא לשקול לעתיד שלך. ציד שמח!

קטגוריות מאמרים:
נדלן