פורסם ע"י ad clays
מרץ 17, 2021
80 Views
0 0

5 טיפים לבחירת נישה נדל”ן בצורה נבונה

 אם אתה לא בטוח איך ללכת על בחירת נישה הנדל”ן שלך, אז הנה כמה דרכים לצמצם את האפשרויות. 

תוך כדי התקדמות בשיעורי הנדל”ן המקוונים החיים שלך, חשוב מאוד לצמצם את הנישה שבחרת לקידום קריירת הנדל”ן שלך.

הנה כמה דרכים לבחור את נישה הנדל”ן שלך:

1. רק לעבוד עם סוג מסוים של רכוש

בתחום זה, יש לך הרבה אפשרויות. אתה יכול לעבוד כמומחה לנכסים מסחריים, שיווק מבנים מסחריים, או כמומחה בית מגורים חד משפחתי. חוות וחוות, או רק מכירות קרקע במקומות מרוחקים יותר, יכול להיות הנישה שלך.

2. התרכזות באזור גיאוגרפי אחד

עבור סוכנים מסוימים, המתמחה בחלוקת משנה אחת הצליחה, במיוחד כאשר יש להם חלוקות משנה עצומות באזורים הגיאוגרפיים שלהם. המונח “חקלאות” מתייחס לרכז את מאמצי השיווק שלך בתחום מסוים.

אם אתה בעסק של רישום בתים, הרגילות של שלטי “למכירה” שלך בחלוקת משנה יכולה להביא עסקים מאנשים הרואים בך מומחה האזור. אם אתה גר במיקום כפרי עם הרבה עיירות קטנות, אתה יכול לבחור להתרכז באחת או שתיים מהן.

תת-נישות נוספות זמינות במקומות גיאוגרפיים מסוימים. חלקם עשויים לפנות לבייבי בומרס המעוניינים לצמצם. אחרים עשויים להיות מושכים יותר למילניאלס שרק מתחילים את הקריירה שלהם. נישה הליבה שלך יכול בסופו של דבר להשריץ תחום משני של מומחיות.

3. עבודה רק עם סוג אחד של לקוח

עבודה בלעדית עם מוכרים ורישומים מאפיינים היא טכניקה נפוצה נוספת. באופן דומה, כמה סוכני קונים מסרבים לרשום.

במקום עבודה אחד או בצוות, שני תחומים אלה משולבים לעתים קרובות. “אני מתעב לעבוד עם מוכרים!” יכול להיות שתהיה מאושר ומצליח יותר אם רק תעבוד עם קונים.

יש הרבה אפשרויות בנישה זו. אם אתה אדם שרוצה להשתתף בשמחתו ומשגשג – או לפחות לא אכפת לו – הרבה החזקת ידיים, שקול להתמקד ברוכשי בתים בפעם הראשונה.

4. קונה האינטרנט כאסטרטגיה

אסטרטגיה זו הצליחה מאוד בתחום הנופש, כמו גם בשווקים עם אחוז גבוה של קונים שמגיעים מחוץ לאזור. קונים באינטרנט ציינו כי בסופו של דבר הם עובדים עם סוכן האינטרנט הראשון שיצר איתם קשר.

5. מתקן-עליונים

עבודה אך ורק עם “סנפירים” של בתים משופצים עשויה לתת זרם קבוע של הכנסות. אתה יכול אפילו להיות מוכן להפשיל שרוולים ולעשות קצת עבודה כבדה בעצמך לפרוץ לשוק הזה. שום דבר לא אומר שאתה לא יכול לרכוש באופן פרטי בתים במצוקה ואז למכור אותם מחדש למטרות רווח.

חוץ מזה, אם אתה מתמחה במציאת fixer-עליונים בטווח המחירים הנכון עבור rehabbers, אתה אמור להיות מסוגל לבנות רשימה ארוכת טווח של לקוחות אפשריים.

אלה כל הדברים שיש לקחת בחשבון כשמדובר בבחירת הנישה שלך ולהבין את המומחיות שלך כשמדובר בנדל”ן, והצטיינות בנישה זו תוך הכנה לקריירת הנדל”ן שלך קדימה.

קטגוריות מאמרים:
נדלן