פורסם ע"י ad clays
נוב 17, 2021
161 Views
0 0

5 הטיפים המובילים להשקעה בנדל”ן

הנה כמה טיפים מובילים כדי לרומם את עסקי הנדל”ן שלך.

כשמדובר בהשקעה בנדל”ן, יש הרבה תחרות בחוץ. למרות שאולי צברת קצת ניסיון כבר יש כמה נכסים מתחת לחגורה שלך, יש כמה דרכים לעזור לך להשיג יתרון תחרותי.

קבל החזרה מהירה 

שיפוץ נכסים נחשבים להשקעות לטווח קצר, ואתה יכול לצפות שולי רווח גבוהים ותשואה מהירה. נכסים אלה ניתן לרכוש בעלות מופחתת ולאחר מכן קבוע ונמכר עבור רווח נאה. עם זאת, סוג זה של השקעה עשוי לדרוש קצת עבודה קשה כמו הנכסים הם בדרך כלל disrepair. אם תחליט ללכת בדרך זו, להיות מוכן לעשות את המחקר שלך ולוודא שאתה גורם בעלויות בלתי צפויות. אם הפתעות יקרות אכן יצוצו, הבית עלול בסופו של דבר בשוק הנכסים במשך זמן רב.

רכישת נכס במכירה פומבית

משקיעי נדל”ן לא מנוסים עשויים להיות עצבניים על רכישת נכס במכירה פומבית. יש מקום לעשות טעויות עם חוסר ידע של הנכס וכמות עצומה של ניירת לעבור. עם זאת, אם תחליט ללכת בדרך לא שגרתית זו, תוכלו למצוא נכסים במחיר מופחת וכמות קטנה יותר של תחרות. עם קצת מחקר מוקפד וכמה ידע נדל”ן, רכישת נכס במכירה פומבית יכול להיות רווחי להפליא.

חפש רישומי כיס

עבור רישומי כיס, אתה צריך לפנות לבעלי בתים או סוכנים ישירות. הם מתרחשים כאשר בעלי בתים רוצים למכור את הנכס שלהם במהירות ונתפסים כרישומים נסתרים מחוץ לשוק. בעלי בתים הציבו רישומי כיס מסיבות רבות ושונות, החל מרילוקיישן ונסיבות אישיות אחרות ועד לקשיים כלכליים. רישומי כיס אלה יכולים לספק תשואה גדולה כמו בעלי בתים לעתים קרובות למכור מתחת לשווי השוק. למרות רישומים נסתרים אלה קשה למצוא, אתה יכול לנסות לזהות אותם על ידי נסיעה דרך שכונות שונות ולחפש שלטי ‘למכירה על ידי הבעלים’ או ‘FSBO’.

להשקיע עם מלווה פרטי

אם אסטרטגיית ההשקעה שלך כוללת רכישת נכס במכירה פומבית, נכס תיקון והיפוך, או רישום כיס, תצטרך קצת הון. סביר להניח שיש לך נכס אחד או שניים בתיק ההשקעות שלך בשלב זה, ולכן אתה יכול לבחור הלוואת נדל”ן כדי לעזור לך. חברות נדל”ן, יכולה לספק לך הלוואה התואמת את צרכי ההשקעה שלך. הם מציעים מגוון של הלוואות ויכולים לעזור לך לסגור את הזדמנות ההשקעה הבאה שלך במהירות.

אסטרטגיית השקעה לטווח ארוך

קנייה והחזקה של נכסים להשכרה נחשבים להשקעות לטווח ארוך. עם אסטרטגיית השקעה זו, אתה יכול ליהנות מהערכה והון לטווח ארוך. למעשה, לאחר זמן מה, אתה יכול בסופו של דבר עם 100 אחוז רווח לאחר החוב שלך כבר שילם. קנה והחזק עבור נכסים מניבים לספק לך מקור הכנסה פסיבי עם החזרים מיידיים. הדבר היחיד שיש לדאוג לו הוא פחת של הנכס, בעיות עם דיירים, ואת העובדה כי הנכס לא תמיד יכול להיות דייר.

קטגוריות מאמרים:
נדלן