פורסם ע"י ad clays
יונ 17, 2021
158 Views
0 0

5 סיבות מדוע תוכנות נדל”ן מציאות מדומה חשובות

בואו נסתכל על כמה מהכלים שעשויים לסייע לכם ביצירת סיור וירטואלי לנדל”ן ובהגברת עסקי הנכסים שלכם.

מאירועים חיים ועד מכירות, חינוך וטכנולוגיות נדל”ן, טכנולוגיות AR/VR מתפשטות במהירות. זה מדהים, אבל הטכנולוגיות הנוכחיות מאפשרות לרוכשי בתים ודיירים להסתובב בנכס שהם רוצים במחשב שולחני או במכשיר נייד. הם גם לא דורשים ציוד נוסף; ניתן לצפות בתוכניות קומה ובדגמי תלת-ממד ללא שימוש באוזניות VR.

האם אתה מתכנן לעדכן את אתר הנדל”ן שלך? אנחנו יכולים להציע הצעות על איך לעשות את זה יותר מושך או להציע עצות על איך לשפר את זה.

גם אם הוספת אפשרויות של ספק תוכנה לסיור וירטואלי יכולה להיות יקרה, תהיה לכך השפעה משמעותית על הביקורים וההמרות של האתר שלך.

איזו השפעה יש לתוכנות סיור וירטואליות על עסקי הנדל”ן שלך?

זו שאלה טובה, כי שילוב מציאות מדומה בעסקי הנדל”ן שלך יכול להיות יקר באמצעות תוכנת נדל”ן מציאות מדומה . כתוצאה מכך, עליך להיות בטוח כי מטרה זו כדאית.

  • העובדה הראשונה היא כי במונחים של איתור האזור המושלם לחיות או לנהל עסק, יותר ממחצית הלקוחות הפוטנציאליים של חברות הנדל”ן מסתמכים על האינטרנט.
  • העובדה השנייה היא שבשנת 2025 בני דור המילניום יכבשו את ענף הנדל”ן, עם 20 מיליון משקי בית.
  • העובדה השלישית היא שמציאות מדומה מאפשרת למשתמשים לחיות את החוויות של אחרים ב -41% מהנסיבות. זה אומר שאם אתה לוקח סיור 3D של מרכז עסקים שבו אתה מתכנן לשכור שטח, אתה יכול לקבל תחושה של האווירה שלה בהתבסס על המראה ואת מרגיש שזה מציע.
  • העובדה הרביעית היא שחוויית המשתמש (41%) היא הגורם החשוב ביותר המניע את צמיחת המציאות המדומה וה-AR, ואחריה עלות (22%), וביקוש לתוכן (22%).
  • העובדה החמישית היא שהעתיד של תוכנת סיור וירטואלי לנדל”ן בענף הנדל”ן בהיר – עד 2025, שוק הטכנולוגיה יהיה שווה 2.6 מיליארד דולר.

לפני נעילת COVID-19 העולמית, לא היה לנו מושג שהנגיף יהיה המנוע העיקרי של צמיחת AR / VR.

אפילו המפעילים התעשייתיים השמרניים ביותר שמחים שיש חדשנות לרשותם בימים אלה.

הדרכות וירטואליות משמשות את רוב הלקוחות כבדיקה ראשונית. כשמדובר בסגירת חוזה, יש להם חבר שמלווה אותם או שצפה סולו.

לדוגמה, רוכשי נכסים משתמשים כיום בסיורים וירטואליים בתדירות גבוהה יותר כדי לחפש הצעות מאשר בעבר. מספר הסיורים הווירטואליים היה פי 35 יותר במרץ מאשר בינואר.

דרכים וירטואליות לעקיפת הבעיה הן בדיוק מה שהרופא הזמין לחברות שמתכננות לפתוח מבצעי בתים. מכיוון שאירועים אלה אסורים כעת מטעמי בטיחות, ההייטק מאפשר ללקוחות רבים לבדוק את המים ולקבל תחושה של המראה והתחושה האמיתיים של הנכס מרחוק.

קטגוריות מאמרים:
נדלן