פורסם ע"י ad clays
יול 17, 2021
175 Views
0 0

כיצד למכור בקלות את הבית שלך: 5 טיפים מקצועיים

מדריך קטן ושימושי זה הולך לתת לך כמה טיפים על איך לעשות את מכירת הבית שלך הרבה יותר קל. בואו נתחיל.

מכירת הבית שלך יכולה להיות הזדמנות מרתיעה. עבור אנשים רבים, זהו רגע מכונן בחייהם – במיוחד כאשר הם גרים באותו בית במשך מספר לא מבוטל של שנים.

חשוב להבין שאתה לא לבד במסע שלך למכור את הבית שלך. החברים והמשפחה שלך יהיו שם כדי לתמוך בך.

1. קבל סיוע מסוכן נדל”ן

סוכני נדל”ן הם המתווך המושלם כשמדובר במכירת הבית שלך. תחשיב אותם ליד עדינה שנועדה למצוא לך את הקונה המתאים ביותר.

החל מהערכה מדויקת של ערך הבית ועד טיפים וטריקים כיצד להעלות את המחיר המבוקש. הקפד

2. פירוק

לשמור על הבית שלך מסודר לצמיתות זה קשה. למעשה, זה ממש קשה.

ריהוט, קופסאות, מכשירים טכנולוגיים, בגדים, צעצועים, נעליים – רשימת הפריטים שיש לנהל בביתכם היא אינסופית. לכן, כאשר אתה מנסה למכור את הבית שלך, זה חיוני לחלוטין   יהיו לך הרבה קונים פוטנציאליים שבאים לבדוק את הנכס שלך ולקבל תחושה של המקום, והרושם הראשוני שהם מקבלים הולכים להשפיע עליהם בכיוון טוב או רע. אם הם נכנסים פנימה ורואים את הבית שלך הוא בלגן, זה הולך לגרום להם לאבד עניין מהר. אל תרשה לזה לקרות!

ברגע שאתה מקבל את ההחלטה למכור את הבית שלך, להתחיל ללכלך. גם אם זה אומר להקדיש סוף שבוע שלם לתהליך (או אפילו לשכור מנקה מקצועי), אתה צריך לוודא שאתה עושה את זה.

3. לתקן כל נזק

בתים חווים נזקים מעת לעת – זה טבעי. עבור חלק מרוכחי הבתים, נזקים קלים אינם שווים את הטרחה של תיקון (כגון סדק בחלון המטבח) ולכן נשארים לבד.

עם זאת, צופי הבית יבואו עם עיני לייזר, ולא יספגו נזקים מעיניהם. אז, זה רעיון טוב לשלם עבור כל תיקונים שצריך לעשות. למרות שזה יעלה לך בטווח הקצר, היתרון לטווח ארוך של זה המוביל למכירת הבית שלך יהיה יותר שווה את זה.

4. התאם לצופים שלך

כשאנשים באים לראות את הבית שלכם – בין אם הם זוג צעיר או משפחה ענקית – כדאי שתפרוש להם את השטיח האדום! להיות נחמד, מסביר פנים, ופטפטן.

סביר להניח שיהיו להם המון שאלות בשבילך, אז עשה כמיטב יכולתך לענות על כולם. היו כנים איתם, וודאו שהם משאירים את הצפייה מעודכנת ומרוצה ממה שהם ראו.

5. לייעל את המרחב החיצוני

זה יכול להיעשות על ידי כיסוח הדשא או פיזור קישוטים קטנים ברחבי צמחי הגן. לעשות את זה יכול להיות מפסק העסקה האולטימטיבי שיקבל לך את המכירה שאתה מחפש!

קטגוריות מאמרים:
נדלן