פורסם ע"י ad clays
מאי 17, 2021
67 Views
0 0

המאפיינים המובילים של משקיעי נדל”ן מצליחים

 הנה כמה מאפיינים שאם תאמץ, יעזרו לך להשיג את יעדי ההשקעה בנדל”ן שלך:

השקעה בנדל”ן אינה פסיבית כפי שאנשים נוטים להאמין; למעשה, ישנם שלבים רבים להפוך למשקיע נדל”ן מצליח. יותר מדי אנשים מתחילים את קריירת ההשקעות שלהם בנדל”ן עם כוונות גדולות אבל מעט מדי מומחיות. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם עשויים לדבוק בזה לזמן מה ובסופו של דבר לוותר, או שהם שומרים על זה אבל אף פעם לא באמת להשיג הצלחה.

להיות בעל בית מתאים ביותר לסוגים מסוימים של אנשים, וזה חיוני תמיד להשקיע בדברים שאתה מבין. תגלה שיש מעט תכונות נפוצות שיש למשקיעי הנדל”ן המצליחים ביותר.

הרצון להחזיק בהשקעות מוחשיות

השקעה בנדל”ן היא הרבה יותר מוחשית מאשר השקעה בשוק המניות. זה יכול להיות כרוך מלוכלך את הידיים, משהו שלא קיים בעולם שוק המניות. זהו מניע גדול עבור אנשים המעדיפים השקעה מוחשית יותר.

אתה יכול לראות בדיוק מתי ומה אתה מקבל תשלום כל חודש כבעל בית. זה הרבה יותר נעים לעין מאשר כסף שיושב בחשבון השקעות שלא ניתן לגעת בו עוד 25 שנה.

טוב עם שירות לקוחות ומחקר

להיות בעל בית הוא לפעמים דומה יותר לעבודה בשירות לקוחות מאשר השקעה בפועל. הצורך להתמודד עם דיירים ולקוחות 24/7 אופייני לבעלי בתים; זה בעצם תפקיד ניהול אנשים שאתה ממלא.

ארגון ומחקר הם המפתח, ובנוסף זו דרישה שיש לך הבנה מושכילה של החוקיות הכרוכה בכך. לדעת את חוקי הגנת הדיירים המקומיים שלך הוא הכרח כבעל בית.

הצלחה וכישלון כמשקיע נדל”ן תלויים באיכות המחקר והתכנון קדימה המתבצע. אם אין לך את התהליכים הנכונים במקום, דברים יכולים להיות מתסכלים עבור בעלי בתים ודיירים כאחד.

הבנת האיכות על פני הכמות

אין מדליות למספר העסקאות שאתה סוגר. אלה שהם משקיעים מצליחים מבינים את החשיבות של סגירת עסקאות איכות על משאית מלאה בממוצע.

מה תפסיד כדי לרכוש נכס חדש? זה מה שאתה חייב לשאול את עצמך עם כל עסקת השקעה חדשה בנדל”ן שאתה מחשיב. אם אתה סבלני ומחפש את העסקאות הטובות ביותר, אתה, בתורו, לנהל עסק טוב יותר. מחפש איכות על פני כמות ינצל את הזמן והכסף שלך טוב יותר.

תאווה

אתה לא יכול להיות מופתע כי משקיעי הנדל”ן המצליחים ביותר הם בעיקר העובדים הקשים ביותר. אנשים לעתים קרובות לזלזל בכמות העבודה שנדרשת כדי להשיג הצלחה בעת השקעה בנדל”ן. אתה צריך להשקיע את העבודה כדי לתת לעצמך את הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה.

נדל”ן הוא בהחלט לא קריירה שבה אתה יכול להרשות לעצמך לבזבז זמן מחכה עסקאות לבוא ולמצוא אותך. אתה חייב לנצל כל הזדמנות שאתה מקבל כדי לקדם את המטרות שלך; כל נכס שאתה רואה הוא הזדמנות פוטנציאלית, להשתתף באירועי רשת ולשמור על העיניים קלופים עבור נכסים מוזנחים או נכסים למכירה על ידי הבעלים.

הכרת המגבלות שלך

משקיע נדל”ן מצליח יודע את המגבלות שלהם. במיוחד כאשר אתה חדש להשקיע, זה חיוני כדי להכיר את ערכת הכישורים שלך ולבלות את הזמן והאנרגיה שלך על מה שאתה עושה הכי טוב.

זה אולי מאתגר להרפות ולסמוך על אחרים, אבל זה חלק בלתי נפרד מההצלחה. על ידי ניסיון לעשות הכל בעצמך, אתה עלול לגלות שאתה בקרוב על קרח דק. משקיעי נדל”ן מצליחים שוקלים בזהירות היכן הזמן שלהם הוא בילה הכי טוב.

זה קריטי לחלוטין להבין את ins ולצאת להיות משקיע נדל”ן מצליח. קח דקה כדי להעריך כמה מהתכונות האלה יש לך ולהבין איפה אתה חסר. בין אם אתם חדשים בהשקעה בנדל”ן או מתובלים בו היטב, תמיד יש מקום לשיפור.

קטגוריות מאמרים:
נדלן