פורסם ע"י מדור פרסום
מרץ 8, 2021
423 Views
1 0

תואר ראשון במנהל עסקים – לימודים עם עתיד

תואר ראשון במנהל עסקים – אלפי מילים נשפכו כבר על תואר ראשון מנהל עסקים. דיברו על כמה התואר חשוב, על איך הוא מהווה בסיס להצלחה בחיים, על מגוון העבודות המחכות לכם בסיומו, ואולי אפילו במהלכו. על כך שניתן ללמוד אותו כמעט בכל מקום, כך שלא צריך להרחיק מהבית.

שכר תואר ראשון

גם על השכר הגבוה שהוא מביא לעיתים קרובות למסיימי התואר דיברו בלי סוף. רק דבר אחד שכחו – לספר לכם כמה תואר ראשון במנהל עסקים הוא מעניין, מגוון, הטרוגני. התואר שבו נוגעים בהכי הרבה נושאים, הכי הרבה נקודות.

לימודי מנהל עסקים הם כמו טיול ארוך שבו זוכים לראות מהכל, זו גם הסיבה שהתואר מהווה בסיס לכל כך הרבה תארים שניים. במהלך התואר ילמדו הסטודנטים אין ספור נושאים כגון קבלת החלטות, התנהגות ארגונית, שיטות מחקר, ניהול משא ומתן, ניהול בינלאומי, אסטרטגיות ניהול, סטטיסטיקה, חשבונאות, מימון ועוד.

היתרון של תואר ראשון

אין ספק, היתרון המשמעותי של תואר ראשון במנהל עסקים הוא שפע העבודות המחכות בשוק לבוגרי התואר. הרי כל חברה מאלפי החברות במשק בנויה מדרג ניהולי בכיר.

לימודי מנהל עסקים

לימודי מנהל עסקים הם הצעד הראשון בכיוון הזה. את מסלולי מנהל עסקים ניתן ללמוד בכלל האוניברסיטאות בישראל ובמרבית המכללות. משך הלימודים נע לרוב בין 3 ל-4 שנים. העלות תלויה אם מדובר באוניברסיטה (11 אלף ₪ לשנת לימוד בקירוב) למכללה פרטית (23 אלף ₪). תנאי הקבלה שונים ממוסד למוסד, אך כמעט בכל מקומות הלימוד תצטרכו להציג בגרות מלאה, לעיתים עם ציון ממוצע מינימאלי, ולפעמים גם ציון פסיכומטרי.

מסלולים במנהל עסקי

ניתן לשלב את התואר במנהל עסקים עם מסלולים שונים כגון סטטיסטיקה, משפטים, פסיכולוגיה, ביולוגיה, סוציולוגיה ועוד. תנאי הקבלה עשויים לעלות בהתאם. כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם, ניתן לבחור באחת המכינות המציעות הכנה לתואר. חשוב להדגיש – מרבית הלימוד במהלך התואר הינם תיאורטיים. את היישום תצטרכו לשמור לימים בהם תהיו מנהלים בכירים בחברה מצליחה.

אז מחליטים ועושים תואר ראשון מינהל עסקים – כי העתיד כבר מחכה מעבר לפינה.

קטגוריות מאמרים:
לימודים