פורסם ע"י ad clays
יונ 15, 2020
125 Views
0 0

כיצד לפתור את הפעולות הגיאומטריות מבלי להיות מתוסכל?

כיצד לפתור פעולות גיאומטריות
כיצד לפתור פעולות גיאומטריות

Share Tweet Pin it WhatsApp

להבין את התיאוריה, כמו גם מתודולוגיה ולטלטל את הבחינה במתמטיקה שלך. 

“אלגברה וגיאומטריה” הפכו לחלק מחיינו מאז שנולדנו. למרות שהם אוספים קיצוניות בכל כיתה חדשה. שני פרקים בלתי נתפסים אלה במתמטיקה מלאים בעינויים וריגושים. אבל למרבה הצער, אתה לא יכול לדלג עליהם לחלוטין כי הם נשאו משקל מקסימלי של סימנים.

כיצד להתמודד עם האימה של שאלות גיאומטריות ואלגבריות? הפתרון הוא פשוט מאוד. אתה לא צריך להיכנס לפאניקה. ולקרוא את הצעדים הסופר קלים האלה כדי לעכל את השאלות האלה.

אל תבחר ללמוד אלגברה תחילה

כאשר אתה יושב ללמוד, להתחיל עם הנושא האהוב עליך. אבל לעולם אל תתחיל עם אלגברה או גיאומטריה. כי כאשר התחלת עם הנושאים שאתה לא אוהב, אתה תהיה מתוסכל ותעזוב ללמוד. ולא יכולתי ללמוד אלגברה או ביולוגיה. אז תתחילו לפתור פעולות אלגבריות אחרי שלמדתם את הניתוח האהוב עליכם.

צא מהמדידות הגיאומטריות הכוזבות

שאלות גיאומטריות הן מורכבות ולעולם אינן מובנות. ולפעמים הם נראים לגמרי לא הגיוניים. אבל הם לא! לאחר שקראת הצהרת שאלה על ציור משולש של …. מדידות. ראשית, לנתח את ההצהרה לחלוטין כי לפעמים רק טעות קטנה הורסת את השאלה שלך, כמו גם מצב רוח.

אז הקפידו לנתח את יחידת המדידה המתאימה. בין אם זה במטרים או סנטימטרים אז להתחיל לפתור שאלות.

תרגלו את שאלות הגיאומטריה מדי יום

“תרגול הופך אדם למושלם” להפוך את ההרגל היומי שלך כדי לפתור לפחות שאלה אחת או שתיים מדי יום. במקום לשאת בנטל הלימוד ביום הבחינה, היו מאורגנים יותר בפתרון שאלה מדי יום.

זה יציל אותך משעמום וישפר את הכישורים המתמטיים שלך. כאשר אתה מתחיל ללמוד לאט זה יעזור לך לספוג יותר ידע כי מינון יתר הוא תמיד מסוכן.

לעולם אל תנסו “לדחוס” את פתרון האלגברה

זה מדווח על ידי תלמידים רבים כי הם מעדיפים ללמוד את הפתרון בעל פה במקום לפתור אותו באופן הגיוני. לדבריהם, זוהי שיטה קצרת זמן לזכור אותם. אבל זה מנהג חסר תועלת לחלוטין. לעולם אל תנסה את זה במיוחד בבחינות הגמר.

כי ברגע שאתה נתקע בצעד אחד, אתה תשכח הכל ואתה לא תוכל לפתור את השאלה באופן הגיוני. אז רק ללכת בדרך של עבודה קשה ומושג.

להבין את המונחים והשאלות המתמטיים מאשר לכתוב אותם במחברת. התוצאות יהיו הרות אסון אם תעקוב אחרי הדחוס באלגברה.

זכור את המונחים הבסיסיים

לפני לימוד כל נושא חשוב לקרוא את הנקודות הבסיסיות שלהם. נקודות ליבה אלה לבנות את המבנה של כל נושא. כדי ללמוד גיאומטריה, אתה צריך להכיר את המונחים הבסיסיים כמו:

מהי נקודת אמצע

נקודת האמצע היא הנקודה המרכזית במקטע הקו. לנקודת האמצע יש מרחק שווה משני נקודות הסיום של מקטע הקו. ההגדרה שלה היא פשוטה אבל קשה לחשב את נקודת האמצע. אתה צריך לשנן את הנוסחאות לחישוב זה.

הנוסחה לחישוב נקודת האמצע היא:

=(x1+x2/2,y1+y2/2)

אבל הנקודה של רגיעה היא שאתה יכול לפתור את השאלות האלה מבלי לזכור את הנוסחה! ורק באמצעות מחשבון נקודת אמצע. זה המחשבון המקוון שעוצב מראש כי הוא ספציפי כדי לפתור שאלות כאלה.

מהו אורך קשת?

אורך הקשת הוא אורך הקשת של חלק מעיגול. והקשת הזו היא חלק מההיקף הכולל של המעגל. באופן דומה, אתה צריך לעקוב אחר מתודולוגיה טיפוסית לפתרון זה.

מהו השטור הפיתגורס?

משפט פיתגורס הוא משפט בסיסי או נוסחה במתמטיקה. הוא כרוך בריבוע של שלושת הצדדים של משולש כולל תת לחץ דם, בסיס, בניצב. למרות שזה לא כל כך קשה ומורכב הבעיה מתעוררת כאשר אתה אמור להשלים את החבילות של שיעורי בית במתמטיקה כולל שאלות אלה. באותו זמן, אתה יכול לקחת עזרה מחשבון פיתגורס לפתרון שאלות אלה.

 

קטגוריות מאמרים:
לימודים