פורסם ע"י ad clays
ינו 15, 2021
90 Views
0 0

כיצד לבחור את קורס השיווק הדיגיטלי הטוב ביותר

כיצד לבחור קורס שיווק דיגיטלי
כיצד לבחור קורס שיווק דיגיטלי

Share Tweet Pin it WhatsApp

איך להגיע למסקנה לגיטימית של בחירת הקורס השיווק הדיגיטלי הטוב ביותר.

שיווק דיגיטלי הוא התחום הפורח ואינו יודע גבולות. ישנם מוסדות רבים המציעים את קורס שיווק הדיגיטלי הטוב ביותר עם אפשרויות רבות זמינות. אתה יכול למצוא אפשרויות במדיה חברתית, פורטלי עבודה, אתרי אינטרנט המציעים קורסים מקוונים, או סוכנויות המציעות שיעורים חיים עבור אותו הדבר. לעתים קרובות אנו חושבים כי מה יכול להיות האפשרות הטובה ביותר להתחיל עם. אבל, אתה תמיד חושב על האותנטיות של המקור והקורס?

הגדרת המטרה שלך

חשבת על מה שאתה רוצה להשיג בחמש שנים? האם ברור לכם מה המטרה העיקרית שלכם עומדת מאחורי בחירת קורס שיווק דיגיטלי? שאל את עצמך את השאלות הבאות כדי לנקות את המטרה שלך:

א. האם אתה הולך להשיק את האתר שלך?

ב. האם אתה מחפש להיות מומחה לקידום אתרים?

ג. האם אתה מתכנן לפתוח את עסקי שיווק הדוא”ל שלך?

ד. האם ברצונך להוסיף מיומנויות מדיה חברתית נוספות במומחיות שלך כדי לרומם את הצמיחה בקריירה?

ה). האם ברצונך לשפר את כישורי ניתוח משקפי מגן שלך?

עדיף שתחליט על המטרה שלך בתחום שבו אתה רוצה להשיג מומחיות. ברגע שאתה ברור עם זה, תוכל לבחור איזה קורס הוא הטוב ביותר עבורך.

 שלושת ה-R של מכון

לפני שתבחרו את המכון לקורס השיווק הדיגיטלי שלכם, חפשו את הביקורות, המוניטין והדירוגיםשלו . המוניטין של מכון לא יכול להיות עניין גדול מול גורמים אחרים, אבל זה המקום שבו ההערכה שלך לקורס שיווק דיגיטלי צריך להתחיל. מלבד מוניטין, ביקורות צריך להיבדק באינטרנט כדי לדעת על השירותים ושביעות רצון המשתמש. אנשים משתפים חוויות בפלטפורמות שונות, ולעתים קרובות כדאי לשתף את אותה חוויה עם אחרים. נסה לחקור מה יש לאחרים לומר על הקורס ועל הפלטפורמה. יתר על כן, נסה גם לחפש דירוגים באינטרנט. דירוגים יכולים לעזור לך לדעת עד כמה הפלטפורמה פופולרית וכמה משתמשים מרוצים להשתמש בה. שאל את עצמך את השאלות האלה לפני שאתה צעד לשלב השני שלך.

א. עד כמה המוסד מצליח?

ב. האם אתה יכול להתחבר לכמה תלמידים ותיקים או קיימים כדי לקבל הדרכה?

ג. כיצד מדורגים המכון או הפלטפורמה מול המתחרים בתוכניות מקובלות שונות

ד. האם למכון יש שותפות אסטרטגית כלשהי? מהם היתרונות של שותפויות אלה לתלמידים?

ה. כיצד הסתדרו בוגרי המכון לאחר שהתקיימו את הקורס?

הפקולטה

אחד הקריטריונים החיוניים ביותר אך מתעלמים ממנו לבחירת קורס שיווק דיגיטלי הוא סטודנטים ששכחו את הגורם החשוב ביותר, כלומר הפקולטה של הקורס. מורים הם המקור העיקרי להטמעת ידע לתלמידים, ואחרי הכל, הם נקודת המגע בפועל.

כמו כן, יהיה זה הכרחי לבצע מחקר רקע, על ההנהלה והמכון ועל הקורסים המוצעים על ידי אותו הדבר. זה יהיה מצביע הגון לדעת כמה מנוהל ארגון וכמה טוב מגויס המאמנים שלה. כמו כן, היזהרו מלוח הזמנים והמבנה של הקורס שהם מציעים. מחקר על זה ולנתח אם תוכל לרכוש מספיק ידע לאחר סיום הקורס.

ניתן גם לחקור את הכישורים החינוכיים שלהם ואת המומחיות שלהם בתחומים מסוימים של שיווק דיגיטלי. הצצה לפרופילי המדיה החברתית שלהם יכולה גם היא לעזר רב. חוץ מזה, אתה יכול גם להגיע לסטודנטים שהם או לקחו שיעורים מהמכון. אחרי הכל, המומחיות של האדם שמלמד חשובה ביותר.

שאל את עצמך את סט השאלות האלה כדי להתקדם הלאה:

א. עד כמה הפקולטה מנוסה?

ב. עד כמה הם מבהירים את ספקות התלמידים?

ג. עד כמה התלמידים מרוצים?

ד. הפרויקטים המעשיים שלנו והכשרות נוספות הניתנות לתלמידים כדי לנקות את המושגים?

פנו למומחים

הגישה הטובה ביותר להשיג את הרלוונטיות של קורס השיווק הדיגיטלי היא לפנות למומחים. מומחים כאן יכולים להיות יועצים חינוכיים, סגל מנוסה בכל מכון, מומחה שיווק דיגיטלי מנוסה, אנשי מקצוע העובדים ב- MNC ואנשי מקצוע בכירים עם מעל 10 שנות ניסיון בתחום. התחבר אליהם במדיה החברתית ושאל מה הכי טוב בשבילך. מהן מגמות השוק, ואיזה קורס יועיל לך? זוהי הגישה שאולי לא תהיה יעילה עבור חלקם לאחר שנתנו כמה מאמצים, אבל זו הדרך המעשית ביותר לקבל תמונה אמיתית של הקורס. זה לא רק יעזור לך לנקות את השאלות, אבל זה גם יניע אותך לקחת את ההחלטה הנכונה.

כיצד תוכל לגשת ?

א). אתה יכול להתחיל לחפש בוגרים של מכונים שבחרת לקחת קורס שיווק דיגיטלי.

ב. ניתן לחפש באופן אקראי אנשים בלינקדאין על ידי המונח ‘מומחה שיווק דיגיטלי’ או ‘מנהל שיווק דיגיטלי’. באפשרותך להחיל את מסנן המיקום כדי להניף תוצאות חדות יותר.

ג. חפשו ארגונים המתמקדים בעיקר בשיווק דיגיטלי ומנסים לחפש אנשי מקצוע העובדים באותו הדבר. פנה אליהם באופן מקצועי ושלח את דאגתך בדוא”ל.

מה לבחור: הדרכה מקוונת לעומת לא מקוונת

מודל גמיש של הכשרה חיוני ליתרונות הטובים ביותר של שיווק דיגיטלי. בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית, במקביל ל-COVID-19 פעמים, תהיה השפעה גדולה יותר על מצב מקוון ולא מקוון.

בואו לבדוק מה אתה יכול לשקול.

מצב מקוון

קורס שיווק דיגיטלי מקוון מציע יותר גמישות ושגרת זמן מנוהלת. עם זאת, היא כרוכה בתקשורת ובעבודה קשה חוזרת ונשנית כדי לשמור על זרימת הידע. מאחר שהגבולות הגיאוגרפיים נמוכים יותר, אנשים מכל רחבי העולם יכולים לבוא יחד וללמוד ביעילות. להלן כמה סיבות לבחור את המצב המקוון:

א. הכספים שלך מנוהלים טוב יותר עם שימוש מוגבל בכסף, בזמן ובנסיעות עירוניות.

ב. תהיה לך היכולת לתזמן את השיעורים בהתאם לזמינות שלך.

ג. באפשרותך גם לקיים הפעלה מוקלטת במקרה שאינך זמין, או שפספסת שיעור מסוים או גם במקרה שיש לך ספקות.

ד. אתה תמיד יכול להישאר מחובר לחברי הסגל שלך ויכול לנהל שיחה על כל נושא שאתה מתמודד איתו.

ה. חבריך לכיתה, חניכים ואנשי מקצוע אחרים יהיו זמינים עבורך בלחיצה.

מצב לא מקוון

קורס לא מקוון מציב מגבלות מסוימות בהשוואה למצב מקוון. תידרשו בנוסף לאפשר זמן ועלויות לא יצרניות כדי להתאים למכון. כמו כן, יהיו מגבלות על התזמונים, אחרת תחמיץ את השיעור. הגורם החשוב ביותר שיכול להיות רלוונטי להחלטה שלך הוא המושגים שלך, או הספקות שלך עשויים או לא עשויים להיות מנוקים, וייתכן שיהיה עליך להתפשר עם תרומה יותר זמן לבעיות שלך.

מסקנה

יש קורס או בסיס שיכול להחזיק את כל התכונות הדרושות באופן מושלם כי יש אפשרויות נכונות או לא נכונות בבחירת הקורס השיווקי הדיגיטלי הנכון בעצמך. מאמר זה הוא ההדרכה שתסייע לך בהליך הדינמי. באפשרותך לקחת תרומות מכך ולהפוך קריטריוני קביעה משלך, ולבחור את התיבות המסמן את רוב התיבות ברשימת הכללים שלך.

קטגוריות מאמרים:
לימודים