פורסם ע"י ad clays
מרץ 15, 2021
90 Views
0 0

הימנע מ-10 הטעויות הללו בעת חיפוש מכללה

טעויות בעת חיפוש מכללה
טעויות בעת חיפוש מכללה

Share Tweet Pin it WhatsApp

מאמר זה ידון בעשר הטעויות הנפוצות שיש להימנע מהן בעת חיפוש מכללה.

ההשכלה שאנו מקבלים מהמכללה ממלאת תפקיד משמעותי בהרכבת הבסיס לקריירה שלנו. בחירת מכללה, זה הכי מתאים אתה יכול להיות לפעמים מאוד מבלבל. עם מספר רב של אפשרויות וגורמים משפיעים שונים, סטודנטים לעתים קרובות בסופו של דבר להיכנס למכללה הלא נכונה המשפיעה לא רק על ההווה שלהם אלא גם על עתידם. אם אתה גם רוצה להימנע מטעויות אלה ואז לעבור על מאמר זה.

מעקב אחר החברים שלך

זוהי הטעות הנפוצה ביותר שכמעט כל תלמיד עושה. אתה צריך למצוא מכללה מושלמת כדי לבנות את הקריירה שלך, לא החבר הכי טוב שלך. החבר הכי טוב שלך עשוי להיות מטרות קריירה שונות רוצה להמשיך קורס אחר, אתה לא צריך לעקוב אחר החבר שלך, במקום זאת, אתה חייב להבין מה אתה רוצה להמשיך ולמצוא מכללה שמתאימה לך.

בחירת המכללות שהוריהם למדו בהן

כפי שהוזכר בנקודה הקודמת, אתה אדם עם מטרה אישית בחיים. אז, זה לא משנה כמה זמן טוב אמא או אבא שלך היה במכללה ש זה לא יכול להיות הבחירה המתאימה לך.

בחירת המכללה שההורים שלך אוהבים

כדי לרצות את הוריהם, חלק מהתלמידים פשוט לוקחים את הקבלה למכללה שהוריהם רוצים. זה לא עושה שום טוב לחיי המכללה שלך; להיפך, החלטות כאלה יכולות להשפיע לרעה על חיי המכללה שלך. אתה חייב להחליט מה אתה רוצה מהמכללה שלך ולקחת קבלה בזה שמספק את כל אלה. אם הבחירה שלך מתאימה לקריירה שלך, אז זו האחריות שלך לשכנע את ההורים שלך.

בחירת מכללה בגלל קבוצות האתלטיקה שלהם

זה לא חכם לבחור מכללה בגלל קבוצות האתלטיקה שלהם. אם אתה רוצה לשחק יותר מדי ספורט מכללות אז אתה יכול לחשוב על זה. אבל מכללה היא מקום לקבלת החינוך הטוב ביותר לפיתוח קריירה מצליחה. מכללת אתלטיקה אולי משחקת תפקיד בהחלטה של סטודנט אבל זה צריך להיות אחד השיקולים הרבים, לא השיקול היחיד.

רק מחפש מכללות סמוכות

חיפוש מכללה קרובה לביתך הוא בהחלט גורם שתלמיד מחפש, אך ככל שתרחיב את ההיקף שלך כך גדלים הסיכויים שלך לקבל חוויה חינוכית טובה יותר. אתה יכול למצוא רק מספר קומץ של מכללות אם תבחר רק מכללות כי הם ליד הבית שלך אבל אם אתה להרחיב את הטווח שלך תהיה לך כמות גדולה של אפשרויות לבחירה.

הימנעות מכללה טובה בגלל העלות שלה

רוב הסטודנטים מחפשים במכללות בהתבסס על העלות. העלות צריכה להיות לעתים רחוקות עניין של דאגה כי מכללות רבות מציעות עזרים כספיים. למעשה, במקרים מסוימים, מכללות פרטיות יקרות מספקות גם עזרים פיננסיים טובים יותר, כך שהם עולים פחות בהשוואה למכללות זולות. אתה לא צריך לאבד מכללה רק בגלל העלות שלה, ראשית, לבדוק אם המכללה מספקת כל עזרים כספיים או לא.

לא חוקר את אבטחת הקמפוס

לדברי BJA, שירותי בטיחות הציבור בקמפוס משתנים בהתאם לשטח הקמפוס של המכללה. גופי אכיפת החוק בקמפוס צריכים לכלול כוחות משטרה חמושים ולא חמושים, שירותי ביטחון פרטיים ועוד. לכן, סטודנטים חייבים לבדוק את אבטחת הקמפוס לפני שהם פונים לכל מכללה. מומלץ לבדוק את סטטיסטיקת האבטחה של הקמפוס של כל קמפוס לפני הגשת הבקשה.

אמון בפרסומות של המכללה

אף מכללה אינה מושלמת; כל המכללות מפרסמות את הצדדים הטובים שלהן רק כך שאף מכללה לא תציג את השולחנות השבורים שלהן בתוך הכיתות שלהן. אבל אתה לא צריך להיות מוטעה על ידי פרסומות כאלה; זה תלוי בך כדי לגלות את הצדדים החיוביים והשליליים של המכללה שאתה מרגיש מתאים לך.

להסתמך על דעות של אחרים

אם מישהו מציע לך מכללה אתה לא צריך להאמין לו או לה בעיוורון. אתה צריך לחקור אם המכללה המוצעת מתאימה לך ולספק את כל מה שאתה צריך. אנשים רבים יציעו מכללות רבות; אתה צריך להרכיב את כל המידע הזה ולגלות איזה מהם יכול להיות הטוב ביותר עבורך.

רק מחפש מכללות יוקרתיות

מכללה יוקרתית לא אומרת שהיא תספק את כל הצרכים שלך ותעמוד בכל הקריטריונים שלך. לדוגמה, אתה אוהב להיות מעורב בפעילויות מחוץ לשעות הלימודים אבל מה אם המכללה אין את המתקן לספק את אותו הדבר. עליך לזכור את הסיכויים החשובים לך בעת בחירת מכללה.

מסקנה

אלה הן 10 הטעויות הנפוצות שסטודנט עושה בעת בחירת מכללה. המכללה תהיה המקום שבו סטודנט יבלה לפחות 4 שנים מחייו. אז תיזהרו ותמנעו מלעשות את הטעויות האלה בזמן שאתם מחפשים מכללה.

קטגוריות מאמרים:
לימודים