פורסם ע"י ad clays
פבר 1, 2021
112 Views
0 0

האם תואר שני בכלכלה טוב יותר מתואר שני במנהל עסקים?

האם תואר שני בכלכלה או במנהל עסקים
האם תואר שני בכלכלה או במנהל עסקים

Share Tweet Pin it WhatsApp

האם תואר שני במנהל עסקים או תואר שני במימון יהיה הבחירה הנכונה

כיום, מאסטרס בפיננסים לעומת דיפלומטיה MBA היא שיחה סוערת שהצליחה ליצור בלבול בקרב שאיפות עסקיות. אם אתה מישהו שרוצה להמשיך באחת מתוכניות התואר השני האלה ותקוע עם דילמה, למאמר זה יש כמה תובנות לגבי היבטים שהופכים את האפשרות לתואר שני במימון לטובה יותר.

אז, להפסיק לנסות לחקור אם תואר שני במנהל עסקים או תואר שני במימון יהיה הבחירה הנכונה בשבילך ולהמשיך לקרוא. בחר להגביר את הכישורים שלך עם אדונים בתחום הפיננסים, ולראות שינוי מדהים בקריירה שלך בתוך זמן קצר!

תוכן עניינים

  • מה בדיוק ההבדל בין השניים?
  • מאסטרס במימון זה מה שאתה צריך
  • היקף לאחר קבלת תואר שני במימון

מה בדיוק ההבדל בין השניים?

תואר שני במנהל עסקים הוא תואר אקדמי עסקי מבוסס ידע כללי. היא מאפשרת לבוגרים לפתח מיומנויות והבנה רחבות יותר של הפעילות העסקית המשותפת ובסופו של דבר ליישם אותם במגזרים שונים.

הכשרה לתואר שני במימון מתמקדת בבניית התמחות אחת. זה הופך אותך להיות מומחה מוסמך בתחום פונקציונלי מסוים של עסקים כי הוא פיננסי. זה מתאים היטב לאנשי מקצוע שראשם צלול לגבי המטרות המקצועיות שלהם ומסלול הקריירה הממוקד שלהם. לכן, אם אתה רוצה לבסס קריירה בתחומים פיננסיים או קרובים, אז תואר שני הוא כביכול האפשרות הטובה ביותר עבורך.

מאסטרס במימון זה מה שאתה צריך

מאסטרים במימון מציבים דגש מרכזי על מימון באופן מקיף, עם נושאים בסיסיים כולל תיאוריה פיננסית, מימון כמותי, מתמטיקה, השקעות, שווקים פיננסיים, הדיווח והניתוח שלהם, כמו גם הערכת שווי.

אבל ככל שיותר ויותר מוסדות אקדמיים מציעים תוכניות MBA, התחום האקדמי נוטה לגדול קצת יותר צפוף, ולכן הסטודנטים מחפשים חלופות. זה סולל את הדרך עבור מאסטרים בתוכניות פיננסיות להיות יתרון תחרותי בשנים הקרובות.

היקף לאחר קבלת תואר שני במימון

חברות גדולות מקבלות בברכה בוגרים בעלי התמחות לתואר שני במימון. זה עומד בתוקף גם עבור חברות הכרחיות שאינן עוסקות במוצרים ושירותים הקשורים למימון.

התארים לתואר שני במימון הם בדרך כלל ממוקדים מאוד ומספקים לסטודנטים הארקות טובות של ההיבט הטכני של מימון ושיטות כמותיות נלוות. תוכניות כאלה מאפשרות הבנה של אסטרטגיות פיננסיות מורכבות באמצעות כלים עסקיים, מודלים מתמטיים ומסגרות מנהליות. ההכשרה בזמן אמת הניתנת מעניקה לסטודנטים את היכולת ליישם עקרונות פיננסיים על עסקים מסוגים שונים.

למרות MBA יכול להיות אפשרות טובה להתמחות בתחום הפיננסים; עם זאת, יש מחסור ברמת הפרטים הכלולים וכך גם לגבי היקף הנושאים שטופלו. בתחומים מומחים של מימון, בוגר עם תואר שני מתחת לחגורה צפוי להיות על העליונה. הסיבה לכך היא שהיא דורשת חשיבה פיננסית כמותית עם ידע אנליטי מעמיק.

בנוסף לכך, תוכניות מאסטר הן בדרך כלל קצת יותר קל להיכנס. רוב תוכניות ה-MBA, לעומת זאת, מצפות שלמועמדים יהיה לפחות שלוש שנות ניסיון בעבודה. תואר שני בתוכנית הלימודים של קורס מימון נוטה גם להיות קצר יותר ובמחיר סביר בהרבה.

קטגוריות מאמרים:
לימודים