פורסם ע"י ad clays
נוב 15, 2021
141 Views
0 0

רוצים להמשיך לתואר בעיצוב? 5 דברים שכדאי לזכור

דברים שכדאי לזכור על תואר בעיצוב
דברים שכדאי לזכור על תואר בעיצוב

Share Tweet Pin it WhatsApp

חמשת הדברים החשובים ביותר לשקול לפני תואר בעיצוב. תוכניות וטכניקות מעודכנות

תעשיית העיצוב היא אחת התעשיות המתעוררות ביותר ברחבי העולם. תעשייה זו מבטיחה תהילה, זוהר וחבילת שכר גבוהה לאנשים מוכשרים ומלאי תשוקה. אין מקום קבוע מראש לבוגרים צעירים בענף זה; אתה יכול להיות כל דבר מצלם אופנה לקונה אישי. מותגים ומעצבים משתמשים ביותר ויותר טכנולוגיות.

1. בחר את ההתמחות המתאימה ביותר לדרישות שלך:

בחירת קורס מיוחד בעיצוב לפי הצרכים שלך תעזור לך לברוח עם הלחץ של בחירה בקורס מסורתי. כיום, מעסיקים שמים דגש רב על מציאת הכישורים והכישורים הנכונים הנדרשים למילוי התחייבויות העבודה עבור המוסדות שלהם.

2. משך:

כשמדובר ברדיפה אחר תואר, משך התוכנית תמיד פועל כגורם מכריע. אנשים עם התחייבויות קודמות נוטים להירשם לתוכניות עם פחות משך זמן. לכן, חשוב לבדוק אם תוכל להשתתף בשיעורים לאחר זמן מסוים. כך שלא תצטרך לעבד את התוכנית לפני הגשתה הסופית.

3. עבוד על שדרוג ערכת הכישורים שלך:

כלים ותוכניות חדשניים חדשים מפותחים מדי יום כדי למלא את הדרישות של תעשיית העיצוב. טכניקות מקצועיות מפותחות כדי לשפר את כישורי העיצוב אשר מיושמים באופן נרחב כדי להציג עיצובים ותכונות מודרניים. הם נחוצים לרכישת קריירה ארוכת טווח בתעשייה זו.

4. גורם הכסף:

רדיפה אחר תואר בעיצוב יכולה להיות אחת ההחלטות הטובות ביותר שלך לקריירה משגשגת בעיצוב. אבל שדרוג ערכת הכישורים שלך עם תואר היא אחת הדרכים היעילות ביותר להשגת ידע.

5. רכש ידע על הכלים הנ”ל:

ישנם כלים ותוכנות מגוונים הנדרשים בתעשיית העיצוב. עבוד על שיפור ההבנה של הכלים המוזכרים להלן:

א). מעברי צבע משמשים במיליון דרכים ייחודיות כדי להוריד את הרקע של תמונות. הם מוסיפים מסנני צבעים, איורים מורכבים ומשפרים את המרקם והעומק על-ידי הוספת גרפיקה מרגשת.

ב. קומפוזיציות מתוכננות באמצעות עבודה תלת-ממדית שיש לה כל כך הרבה עומק ופרטים. מעצבים יוצרים עיצובים על-ידי מיזוג אלמנטים שונים לנופי עתידניים מסוגים, צבעים וצורות מגוונים. כיום, נראה שעבודה תלת מימדית בכל מקום נותנת תחושה מוכנה לפופ. כל סוגי הגופנים כגון רזה, מודגש, sans-serif, Script ואחרים מעובדים בתלת-ממד.

ג). עיצובים קשיחים המבוססים על רשת הפכו בשנים האחרונות לעיצוב הסטנדרטי. אתרי עיצוב מבוססי תבנית שלטו בשוק על ידי מתן מוצרים גרפיים ואתרי אינטרנט יפהפיים למתחילים. מעצבים מחפשים ליצור מוצרים שמרגישים יותר חיים ומותאים.

ד. לוחות צבעים מושתקים משמשים להבהרת הגוון, גוון או הגוון של צבעים משלימים.

ה). תוכנית המאיירים של Adobe הייתה הראשונה מסוגה שעוצבה והושקה בשנת 1987 במטרה הבלעדית של עיצוב גרפי. הוא מספק אפשרויות עריכה בלוח עם מדרגיות ונגישות נהדרות גם בפלטפורמות אחרות.

ו. GIMP היא תוכנית מניפולציה פתוחה וחינמית ליצירת חוברות, גרפיקה ואתרי אינטרנט עבור מפעלים עסקיים.

ז). Canva הוא יישום משגשג עבור משתמשים שרוצים ליצור פרויקטי אמנות מורכבים יותר בצורה פשוטה יותר. מעצבים מאמצים קומפוזיציות ומסגרות פתוחות המעודדות אלמנטים בסדר קפדני ליצור משהו לגמרי לא מהדמיון.

אם אתה רוצה להמשיך לתואר בעיצוב, אתה צריך לשקול את הנקודות הנ”ל לפני ההרשמה עם כל אוניברסיטה

קטגוריות מאמרים:
לימודים