פורסם ע"י מדור פרסום
מרץ 31, 2021
386 Views
1 0

מה זה תהליך ייעוץ עסקי?

תהליך ייעוץ עסקי – אם גם אתם בעלי עסק המבינים כי העסק שלכם משום מה נעצר ואתם מעוניינים לבדוק היכן נעוצה הבעיה ולמה הגעתם למצב הנתון או בכלל אתם מנסים להבין איך לא להגיע למצב מסויים בעסק שלכם – ייעוץ עסקי מקצועי הוא הפתרון המושלם עבורכם. ייעוץ עסקי הוא שירות הניתן לבתי עסק על ידי אנשי מקצוע המגיעים לעסק,

ייעוץ עסקי מקצועי

מנתחים את מצבו ומסייעים לעסק לשוב ולפרוח ולהתקדם אל עבר ההצלחה הגדולה שלו. ייעוץ עסקי הוא תהליך המורכב משלושה שלבים עיקריים – שלב חקירה ובדיקת העסק, שלב ניתוח הנתונים שהתקבלו מן החקירה ושלב היישום.

חקירה

השלב הראשון של תהליך ייעוץ עסקי מקצועי הוא שלב החקירה. בשלב זה מגיע היועץ העסקי אל בית העסק ומביט מהצד על תהליכי העבודה. לאר מכן הוא מתחקר את העובדים, בודק את תהליכי העבודה, בודק את ההכנסות של בית העסק, את הוצאות שלו וחוקר כל נקודה, ולו הקטנה ביותר, בתוך בית העסק. חשוב מאוד בשלב החקירה להעמיד לרשותו של היועץ העסקי את כל הנתונים הדרושים לו בכדי שהתהליך שהזמנתם – ייעוץ עסקי, יענה על הדרישות ויממש את מטרתו – לעזור לעסק שלכם להצליח.

ניתוח הנתונים

בשלב השני של הייעוץ העסקי היועץ מתחיל בניתוח הנתונים שאסף. הוא עובר על כל הנתונים שבידיו ובודק אותם לעומק – מה ניתן לשפר, איך ניתן לשפר ואיך הופכים כל נתון ונתון לחלק מפאזל המרכיב הצלחה. בנוסף, הוא בודק גם את מצב השוק והמתחרים הקיימים לבית העסק ומוצא שיטות חדשות ודרכי פעולה טובות יותר לניהולו התקין של בית העסק, אותם הוא מציג בפניכם, בעליו של בית העסק.

ייעוץ עסקי השלב הסופי בייעוץ

בשלב השלישי והאחרון של תהליך ייעוץ עסקי, מתחילים ביישום כל המלצותיו של היועץ העסקי. בשלבים הראשונים עד להטמעת השינויים הארגונים היועץ מלווה אתכם ודואג לכך שהמלצותיו יישומו בקפידה ובצורה הנכונה. רק לאחר שהוא מבחין כי כל השינויים נקלטו, והייעוץ העסקי שנתן מתחיל להראות תוצאות, הוא עוזב את בית העסק להמשיך לצעוד לבדו. אך אל דאגה, אם הקשבתם לכל המלצותיו של היועץ העסקי, ובחרתם ביועץ עסקי מקצועי, הוא לא יעזוב אתכם לפני שיבחין כי הכול פועל כשורה, וגם לאחר מכן יהיה עמכם בקשר טלפוני ויבדוק שאתם מסתדרים ומצליחים להתפתח ולצעוד קדימה.

קטגוריות מאמרים:
יזמות